Byłem wczoraj ze znajomymi w #RistoranteSempreSopot Obsługa to tam chyba jest za kare praktycznie pusta sala a pani miała problem znalezieniem nam 4 osobowego stolika. zaproponowaliśmy żeby złączyła dwa male stoliki i z takim fochem to zrobiła ze szok.Następnie zamówiliśmy jedzenie 2 pizze i makaron z owocami morza. pizza bez szału z dodatkiem folii aluminiowej a mój makaron był zimny z kawałkiem plastikowej torebki zapewne" po świeżych owocach Morza" jak poprosiłem kelnerke żeby jej o tym powiedzieć........ to rozbrajająco mi odpowiedziała "ŻE PRZEKAŻE" po czym przyniosła rachunek..To JA TEZ PRZEKAZUJE ,ŻE NIE WARTO JEŚĆ W TEJ KNAJPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO TEGO OCZYWIŚCIE MI ODPOWIEDZIELI NA FB ŻE NAPRAWILI SWÓJ BŁĄD I DALI NAM NOWE DANIA KOMPLETNA BZDURA odp> MARNEJ kNAJPY. Ristorante Sempre Sopot Niezmiernie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Makaron rzeczywiście nie powinien zostać wydany, aczkolwiek wymieniliśmy Pańskie danie. Zdarzenie to było u nas precedensem. Mimo owych nieprzyjemności zapraszamy Pana raz jeszcze do naszej restauracji w celu sprawdzenia jakości dań. KŁAMCZUCHY