Widok

Odradzam !

Odradzam zapisanie dziecka do tej placówki . Szkoła mieści się w starych zardzewiałych barakach . Sale nie ogrzewane nawet zimą więc przez to dzieci marzną . W szkole jest pełno grzybów w kontach . Cena za szkołę stanowczo za wysoka . Sala gimnastyczna mała a dzieci muszą grać na materacach w piłkę nożną . Boisko niezadbane , małe a bramki na boisku zardzewiałe . Klasy bardzo małe ( 8 , 12 , 14 osób ) . Nikt nie pilnuje czy dziecko wychodzi ze szkoły do domu . Łazienki które się nie domykają ( jedynie w budynku klas starszych jest jedna normalna łazienka ) . Na przerwach istna anarchia . Ogólnie nie polecam wysyłania swojego dziecka do tej szkoły .
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Grzyba to ty chyba masz w oczach bo mam dziecko w tej szkole i wiem jak jest, a z ogrzewaniem czasem bywają problemy - jak wszędzie, gdyby nie było ogrzewania to by kuratorium ją zamknęło. Jak masz problem to zabieraj dzieciaka i nie kłam bo się słabo robi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja również mam dziecko w tej szkole, nie polecam jej. Szkoła ma świetny poziom nauczania, ale zawsze w domu jest samonauka. Moje dziecko ma tyle prac domowych że nawet na dwór wyjść nie może. Widocznie pan/pani nie widziało budynku dla klas starszych. Grzyb występuje w łazience dla dziewcząt, i obok niej.W zimę regularnie dzieci mają lekcje poroznoszone po innych salach i budynkach. Nauczyciele są mili, ale oceny za zachowanie nie są prawidłowo wystawiane. Wystawiają je na oko, a nie na ilość pochwał i uwag.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem absolwentem szkoły i śmieszą mnie negatywne opinie. Niezadowolenie z tej szkoły wynika głównie z tego że uczeń nie jest na tyle dobry by dostawać 5 i 6. Przenoszenie do innych sal miało miejsce ostatnio 2010 roku z powodu uszkodzenia ogrzewania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry