Widok

Odradzam

Odradzam wzięte w tym miejscu. Zero profesjonalizmu, zero kompetencji. Nie radzą sobie nawet z prostymi naprawami. Oddają auto nie naprawione! Kontakt tragedia , oddzwonimy jak sprawimy... I tyle. Nikt nie raczył się już odezwać. Obsługa grubo po niżej standardu. Pracownicy bardziej dbają o swój wygląd niż o pracę. Poprostu pogratulować właścicielowi i kierownictwu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 4
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam takie odczucia Pan doradca klienta niezbyt sympatyczny, brak szacunku dla klienta chciałam kupić Dacię le po wizycie na Morskiej w Gdyni rozmyśliłam się, już więcej tam nie wrócę. Może zostałam potraktowana tak bo nie chciałam kupić najdroższego modelu. Radzę uczyć się od sprzedawców z innych salonów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zgadzam się z Tobą.Moja historia z firmą Zdunek.Przykład nr 1. 2017 rok. Zakup samochodu dostawczego Master 2 lata temu, okazuje się że auto jest po gradobiciu w momencie odbioru zgłoszono sprzedawcy Panu P.J., maska i szyba uszkodzona , do dzisiaj cisza. Przykład 2. 2019 rok. Oddanie auta na serwis. Panowie stwierdzili że wymagany jest czujnik który kosztuje 1200 zł , został wymieniony , ale auto nadal nie było sprawne , doszły dodatkowe koszty które wyniosły w sumie 3400 zł . Jak się okazało czujnik nie był uszkodzony , ale nam nikt nie zwrócił kosztów zakupu. Auto zostało odebrane o godzinie 18:00 w styczniu, po przejechaniu około 40 km i zatrzymaniu sie na stacji paliw okazało się że auto ma uszkodzony zderzak tylny, serwis zaprzecza że to u nich , jak poprosiłem o monitoring , zgodzili się naprawić auto na swój koszt, ale moich kosztów 200km dojazdu do serwisu nich nie liczy. Po odbiorze okazało się , że elemnty dodatkowe w zderzaku są źle spasowane , powiedziano mi, że renault tak ma , jak im pokazalem zdjęcie spasowania przed oddaniem do serwisu , nagle przyszedł "mistrz" i okazało się że można poprawić.Przykład 3 Auto zostało scholowane do serwisu zdunek gdańsk( bo mają bardzo dobrą opinie ) omijając inne serwisy , holowanie około 350 km , okazało się że nie ma haku holowniczego , jak i zaślepki w zderzaku , musiałem dokupić na własny koszt 400 zł. Teraz ktoś może stwierdzić ,że oszukuje że mam negatywną ocenę serwisu, to podam wam przykład 3. Auto naprawa powypadkowa, zgłoszono nam że auto gotowe do odbiory, pokonuje 200 km i wchodze na plac i widzę że auto jak mniało w chwili wypadku uszkodzone drzwi, uszkodzoną listwe boczną tak ma nadal, pytam się dlaczego to nie zostało naprawione, Pan J Ch. stwierdził, że nie ma w kosztorycie naprawy, za 5 minut przychodzi i mówi że faktycznie jest wpisane w kosztorysie naprawy, tylko powiedział przepraszam, a mój dojaz 200km i czas , dla nich nic nie znaczy. Odebrałem auto po 2 tygodniach i co się okazał, że zderzak nie jest zamocowany prawidłowo i nakole spadło na koło , bo nie ma elementów montażowych, zderzak leży na ziemi.Mam zdjęcia mogę okazać. Taki to jest Zdunek . Brak totalnej kontroli nad jakościa, swoich usług.Dlatego nie polecam .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry