Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia nowy temat Mam nowy samochód na gwarancji, podjechałem do serwisu bo po włączeniu alarmu...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 września 2020

M & M - opinia nowy temat Duży problem z umówieniem się na jazdę próbną. W zeszłym roku po zgłoszeniu...
~M & M
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 marca 2020

jak zostałem wrobiony Kupiłem w PUH Zdunek Gdańsk Renault Megane 3. W miesiącu wrzesień 2019r...
~SW
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 października 2019

Odradzam Odradzam wzięte w tym miejscu. Zero profesjonalizmu, zero kompetencji. Nie...
~Max
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2019

ZAKUP NOWEGO SAMOCHODU wątek zamknięty Dramat. Wszystko szybko do wpłaty pieniędzy. Po wpłacie gotówki klient już...
~Artur Gdynia
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2018

Używane Gdynia Morska Kupiliśmy auto 2 lata temu, znalazł je dla nas pan Tomasz Wlaźliński....
~D. Maliszewska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2018

potencjalny klient wątek zamknięty dlaczego pracownicy przy stanowisku = sprzedaż nowych aut= jedzą ? czyżby nie...
~RAAM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2018

Panie Prezesie Zdunek... wątek zamknięty Chciałbym wyrazić opinię o Panu Kamilu Lewaldzie Doradcy Serwisowemu z...
~Zbigniew R.
-

dodano: 16 lipca 2018

Masakra to mało powiedziane wątek zamknięty Mają klienta w d*pie . Jak przyjdzie z torba wypchana poniedzmi to może się...
~.
-

dodano: 1 czerwca 2018

Opinia dotyczy warsztatu Zdunek, ul. Miałki Szlak 35. wątek zamknięty Cały proces od momentu zgłoszenia szkody telefonicznie, do spotkania odnośnie...
~Dacia Duster
-

dodano: 13 kwietnia 2018

Masakra wątek zamknięty Oddałem auto do naprawy na gwarancji ktora miala trwac 1,5 h ,auto oddali po...
~Robert
-

dodano: 3 kwietnia 2018

Świetna jakość naprawy powypadkowej. wątek zamknięty Opinia dotyczy warsztatu Zdunek, ul. Miałki Szlak 35. Od momentu...
~Jolanta Leśniewska
-

dodano: 16 lutego 2018

Umówienie w serwisie i czas realizacji wątek zamknięty Ja nie wiem jak to robia w serwisie ASO Reanault ale jeżeli umawiaja mnie i...
~Kierowca Renault
-

dodano: 17 listopada 2017

Komis - nie polecam wątek zamknięty Po rozmowie telefonicznej ze sprzedawcą z firmy Zdunek, wybrałem się na...
~TCA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lipca 2017

UNIKAJCIE ZDUNKA - przyzwyczajeni do bylejakości wątek zamknięty Dnia 2 maja br., umówiony na godz. 13:30 udałem się autoryzowanego warsztatu...
~Piotr
1

dodano: 14 maja 2017

serwis - awarie - na pewno nie do Zdunka wątek zamknięty Wyjeżdżając z gdańska w dalszą trasę / samochód załadowany po dach /...
~Bardzo zaskoczony klient
5

dodano: 7 czerwca 2013

ZDUNEK Najgorszy dealer Renault w Polsce wątek zamknięty Podejście do klienta zerowe, brak jakiegokolwiek szacunku do klienta, nie...
~Arkadiusz Zapolski
2

dodano: 24 lipca 2015

Zakup auta wątek zamknięty Kupiłem w tym salonie nowe Renault Fluence . Obsługiwał mnie p.Piotr. Bardzo...
~W .Witkowski
3

dodano: 1 października 2010

Kiepsko wątek zamknięty Naprawa blaharsko-lakiernicza z AC. Sewis w Gdyni załatwił sprawę poprawnie,...
~Piotr
-

dodano: 20 lutego 2017

Serwis zdunek wątek zamknięty Byłem dzisiaj na przeglądzie gwarancyjnym w serwisie Zdunek , po przeglądzie...
~Mar
6

dodano: 16 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
146

71

wątków

do góry