Trafiłam do p. doktora dwa razy. Pierwsze badanie miało miejsce w Clinice Medika w Gdyni ul. Mireckiego ( diagnoza), podczas którego polecił mi badanie kolonoskopowe w Rumii ul. Derdowskiego 24, mówiąc, abym podczas rejestracji powołała się na jego nazwisko. Badanie kolonoskopowe, któremu się poddałam, wykonał w sposób niezwykle dla mnie bolesny, jednocześnie krzycząc na mnie. Ja również krzyczałam- z bólu. Żadnej empatii dla pacjenta, tylko nieprzyjemne, ośmieszające odzywki doktora - byłam w szoku. Myślałam, że te czasy już minęły... W pewnym momencie przestałam czuć palce u obu rąk, które zbielały i w sposób nienaturalny wykręciły się. Pielęgniarka pokazała mu moją rękę i powiedziała, że coś się dzieje. Byłam zlana potem. Lekarz zignorował to, posyłając kolejny komentarz. Powiedziałam że jest mi słabo. P. Czarzasty jednak kontynuował zabieg nadal w sposób bardzo bolesny. Podczas obu wizyt doktor był nieprzyjemny, a jego komentarze obraźliwe. Gdybym wiedziała, że kolonoskopię będzie wykonywał ten pan, nie poddałabym się badaniu. Piszę to, aby uchronić innych pacjentów – teraz tylko tyle mogę zrobić.
Zdecydowanie odradzam kontakt z tym lekarzem.