dr n.med. Wojciech Czarzasty

Chirurdzy Gastrolodzy

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 51

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
VB - opinia Umówiona wizyta przez PZU dotyczyła kolonoskopii, posiadam rozszerzony pakiet...
~VB
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 lipca 2023

Sylwia Szymańska - opinia Kolonoskopia w wykonaniu tego lekarza to koszmar zachowywal się jak rzeźnik...
~Sylwia Szymańska
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 czerwca 2023

r_olka - opinia Już jakiś czas temu korzystałam z tzw.uslugi pana doktora. Przyszłam na...
~r_olka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 31 maja 2023

Katarzyna - opinia Rowniez podzielam opinię odnośnie lekarza?!.Spieszył się do domu byłam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 30 kwietnia 2023

Anna - opinia Lekarz przyszedł na badanie kolanoskopi spóźniony i chciał swoje spóźnienie...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Bp - opinia Może i pan Doktor nie jest nadskakujacy, ale jest konkretny i przede...
~Bp
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

RH - opinia Nikomu nie polecam tego lekarza.. Ten pan jest niekontaktowy, koszmarnie...
~RH
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

ML - opinia Fatalne doświadczenie. Lekarz arogancki, nie zależy mu kompletnie na...
~ML
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Krzychu - opinia wątek zamknięty Omijać szerokim łukiem. Bardzo nie profesjonalne podejscie do pacjeta. Zrobił...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2021

Autor - opinia wątek zamknięty Polmed Startowa. 2 godziny opoznienia. Po co pan przyszedl? Co panu jest? Na...
~Autor
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Totalny dramat!!! nigdy nie spotkałam się z takim chamskim traktowaniem....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Pacjent - opinia wątek zamknięty Przestrzegam przed wizytą! (...) Nie wystarczy dyplom, bez jakiejkolwiek...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

moje leczenie otyłości wątek zamknięty Z problemem otyłości (49 kg) zmagałem się od wielu lat. Nie pomagały żadne...
~Kacper
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2015

Odradzam tego lekarza każdemu. wątek zamknięty Trafiłam do p. doktora dwa razy. Pierwsze badanie miało miejsce w Clinice...
~Bożena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

Lekarz godny zaufania wątek zamknięty Mam za sobą kila wizyt u dr Czarzastego i jestem zadowolony. Udało mi się...
~Wojciech W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

badanie w gabinecie doktora wątek zamknięty Bardzo bałam się badania, ale jak się okazało strach ma wielkie oczy. Jestem...
~KKarolina73
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!! wątek zamknięty Lekarz, nastawiony TYLKO I WYŁĄCZNIE na zarobek. Gdyby był biznesmenem, na...
~lot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

polecam! wątek zamknięty Byłam u Pana doktora Czarzastego w lutym, mam problem z otyłością. Próbowałam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Pacjentowi można wszystko wmówić. wątek zamknięty Doktora Czarzastego odwiedziłam w Lux Medzie na Morskiej w Gdyni. Genaralnie...
~Niezdecydowana
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

kompetenty specjalista wątek zamknięty Poddałam się gastroskopii u dra Czarzastego. Generalnie nie jest to przyjemny...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

36

wątków

do góry