W zeszłym miesiącu wraz z mężem mieliśmy wesele. Na początku kontakt z szefem był dość dobry chociaż na ustalenie menu czekaliśmy 3 tygodnie aż szefowa kuchni znajdzie łaskawie czas. Cena jaką zaproponowali nam za menu była dość duża ale szefowa kuchni tłumaczyła ze to nie jest duże wesele i będzie musiała opłacić kelnerki i kuchnię. NNie kręciła nosem bo wszystko rozumiem. Było nam dużo obiecane ze będzie to i tamto . A w dniu ślubu rzeczywistość była inna. Juz na samym początku okazało się ze nie ma chlebka na powitanie który był obiecany i zapłacony. Zła organizacja nikt z personelu nic nie wiedział jakie były moje ustalenie z szefem a szef w dniu ślubu rzekomo był w szpitalu. Jedzenia było bardzo mało aż wstyd bo prawie zabrakło. Za taką samą cenę moim znajomi miel wspaniałe wesele w innym hotelu w gdańsku. A kelnerki za które zapłaciłam i dlatego suma była większa za osobę obsługiwany również gości hotelowych. Wiec dlaczego ja zapłaciłam za to tak dużo. Wiec podsumować odradzam tam wszelkich imprez okolicznościowych jest tam drogo nie ma organizacji.(...)