Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwester wątek zamknięty Mega fajna impreza, bardzo dobre jedzenie. Polecam
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

Andrzejki wątek zamknięty Lokal bardzo ładny, dostosowany do tego typu imprez, obsługa przemiła, ale...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

andrzejki wątek zamknięty Niestety bardzo się rozczarowaliśmy tegorocznymi andrzejkami. Impreza...
~anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Walentynki wątek zamknięty Mąż zabrał mnie na kolację walentynkową do Czarnej Perły, byliśmy tu po raz...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Pyszne Jedzenie! wątek zamknięty W restauracji Czarna Perła obchodziliśmy kameralną uroczystość rodzinną....
~MB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

andrzejki wątek zamknięty zabawa okej jedzenie tez kelnerki mile ale dj to do bani a mjal tak fajnie...
~gosc andrzejkowy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Andrzejki wątek zamknięty Bawiliśmy się ostatnio na andrzejkach w Hotelu Czarna Perła. Ogólnie jestem...
~asia111
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

Wątróbka i policzki wątek zamknięty Szukając z mężem restauracji, żeby zrobić córce komunię zajechaliśmy to tego...
~Marzena Pietrowicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Ogólnie odradzam ze względu na bardzo niemiłą obsługę wątek zamknięty W tym roku mieliśmy z żoną wesele w Czarnej Perle. Lokal wizualnie...
~MArcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Wesele wątek zamknięty Miałem okazję wspolorganizowac wesele W hotelu czarna perla i jestem bardzo...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

polecam wątek zamknięty polecam Pańswu serdecznie Czarną Perłę na idealne miejsce do organizacji...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Restauracja wątek zamknięty Będąc przejazdem wpadliśmy z rodzina na obiad. Skusilam sie na smażonego...
~Magda33
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Jubileusz wątek zamknięty Dziadkowie obchodzili niedawno 50lecie małżeństwa z tej okazji postanowiliśmy...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

impreza wątek zamknięty W hotelowej restauracji organizowaliśmy w maju Komunię św. córki. Opieka...
~Dominik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

Zabawa na całego wątek zamknięty Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć jakiś czas temu w weselu moich...
~Malgorzata L
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Bal Pirata wątek zamknięty Bardzo dziękujemy Właścicielowi i obsłudze i Hotelu za przygotowanie naszego...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Bal pirata wątek zamknięty Wczoraj byliśmy z grupą znajomych na Balu Pirata organizowanym przez Czarną...
~WIOLETTA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Fantastyczny Bal Sylwestrowy wątek zamknięty Jesteśmy zachwyceni Sylwestrem 2016 w Czarnej Perle! Pyszne jedzenie, ilość...
~Eliza
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

wesele polecam wątek zamknięty Mieliśmy wesele we wrześniu 2015, wszystko było super! Jedzenie bardzo...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Odradzam w przypadku organizacji wesela wątek zamknięty Organizowaliśmy z Mężem wesele w lutym br. w hotelu ,,Czarna Perła''....
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry