Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Panią Olę wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do klienta, pomoc merytoryczna na najwyższym...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

The Best Agent in Tricity wątek zamknięty Hi, All! It is my pleasure to recomend the Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości...
~Pidoprygora Dmytro
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Szczerze polecam Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości! wątek zamknięty Research robiliśmy przez internet. Początkowo wybrałam 2 biura po rozmowie...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Pełen profesjonalizm i super współpraca wątek zamknięty Gorąco polecam panią Joannę Wójcik jako pośrednika nieruchomości. Bardzo miły...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Polecam współpracę z Panią Aleksandrą Wójcik! wątek zamknięty Pani Aleksandra jest osobą kompetentną, konkretną, profesjonalną, nastawioną...
~Honorata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Najlepszy pośrednik-Aleksandra Wójcik wątek zamknięty Panią Olę znaleźliśmy przez Internet, szukając osoby z dobrymi opiniami i...
~Sylwia i Irek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2017

Отзыв wątek zamknięty Joanna помогла...
~Sergey
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Odrzywolska&Wójcik 6 to za mało ! wątek zamknięty Współpracowałem z wieloma biurami nieruchomości ale nigdy dotąd nie spotkałem...
~Pan Bob
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Katerina - opinia wątek zamknięty Большое...
~Katerina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Albo polecać, albo korzystać ........ wątek zamknięty Cóż można jeszcze dodać, wszystko co zostało napisane we wcześniejszych...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Kolejny raz pełen profesjonalizm i niezawodność !!! wątek zamknięty Zdecydowałam się na wynajem mieszkania, zakupionego za pośrednictwem firmy...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Najlepsze biuro w TROJMIESCIE! wątek zamknięty Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, stąd podjęłam decyzję, że w...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Szybko, sprawnie, rzetelnie- polecam! wątek zamknięty Rzetelnie udzielane informacje na temat zakupu mieszkania, szybkie...
~Joanna N.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Po raz drugi skorzystaliśmy z usług biura Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Bardzo polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Olę Wójcik jeśli chodzi o rynek nieruchomości. Bardzo...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Bardzo profesjonalna obsługa wątek zamknięty Wspólnie z mężem serdecznie polecamy firmę Odrzywolska & Wójcik...
~Martyna i Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Serdecznie polecam - obsługa najwyższej klasy wątek zamknięty Dzięki Pani Oli udało mi się w końcu zakupić ukochane mieszkanie. Zadbała o...
~zadwolona Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Profesjonalna obsługa na każdym etapie transakcji. Pani Ola jest najlepszym...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Profesjonalna obsługa w każdym calu... wątek zamknięty Zawsze gotowi do bezzwłocznej pomocy pod każdym względem i co bardzo ważne...
~W.Szczesny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Długo zastanawiałam się nad zakupem mieszkania i w końcu je znalazłam. Pani...
~Jolanta J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

87

wątków

do góry