Widok

Odżywka do włosów

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy mogłybyście polecić jakąś naprawdę dobrą odżywkę do włosów albo jakiś domowy sposób. Sa suche na końcach i się "puszą" a przy skórze głowy się przetłuszczają. No i się rozdwajają na potęgę. Nie mogę ich w nieskończoność podcinać bo pójde do ślubu we fryzurze na jeżyka;-) Chyba potrzebuję czegoś co odbudowywuje strukturę włosa.
Pomożecie?
Z góry dziękuję.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
ja już jakiś czas używam 'henna wax"- jest w wersj i do jasnych i do ciemnych wlosow.
Naklada sie po umyciu wlosow, wlosy pod folie, na folie recznik i tak 15-30 min.
Wlosy, sa w duzo lepszej kondycji, nie wypadaja i duzo szybciej rosna.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tulipanna, a gdzie kupujesz tą odżywkę? Bo kiedyś jej szukalam ale nie udało mi się znależć.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W aptece w manhattanie. Pare dni temu za 240 gram placilam 19 zl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam,że w aptece można kupić naftę kosmetyczną,którą się wciera we włosy,zakłada na głowę folię i tak 10 minut trzeba wytrzymać.Sama nie próbowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja probowalam ;)i wiecej szkody wlsoom zrobilo zmywanie tego oleju z glowy ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja droga to Loreal Professionel
Jak tańsza to z AVONU maska do włosów koloryzowanych i dodatkowo jedwab do włosów z Fabrouk'a lub z avonu do suchych końcówek olejek

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem ze to brzmi obrzydliwe.. ale mam kziazke z mnustwem roznych naturalnych maseczek, i jestem zachwycony tymi ktore jak narazie sprawdzilam..

Jest jedna na wlosy, poprostu majonez.

Sama tego jeszcze nie probowalam, ale kolerzanka zachwala. Musi to oczywiscie byc prawdziwy majonez, tz na jajkach i nie jakis light.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też włosy się przetłuszczają. Używam szamponu do włosów przetłuszczających się (najlepszy wg mnie jest Fructis) i odżywki do włosów zniszczonych - bardzo dobra jest "Intensywna Regeneracja" Pantene Pro-V, dobra jest też odżywka L'OREAL Elseve Nutrileum Odżywka intensywnie wygładzająca, włsosy suche, szorstkie, trudne do układania (ona jest w takim ciemnożółtym opakowaniu). Odżywki nie nakładam na całe włosy - jedynie na końcówki...

A na rozdwajanie się włosów to jednak najbardziej skutecznym sposobem jest podcinanie:( Nie wiem czy są jakieś odżywki zapobiegające rozdwajaniu...

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bardzo lubię odżywkę sunsilk do blond włosów, dobrze mi służy:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nafta działa bo kiedys stosowałam,jedynym minusem jest to ze troche ja czuc nawet po umyciu wlosów.nafta to domowy sposób na wlosy"babciny"czyli mojej 80 letniej babci.wlosy ma jak na swój wiek mega zdrowe i ladne.ja sama kiedys stosowałam czesto.wlosy przedewszytkim przestaja wypadac i sa mocniejsze.i lsnią.działa tez na łupież.polecam
Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokrzywy, jezeli jeszcze znajdziesz, to sposób mojej Babci:) Suszysz pokrzywy potem zalewasz je wrzątkiem i robisz z tego płukanke do włosów po umyciu, działa rewelacyjnie, włosy pogrubiają się, dostają blasku.. jednym slowem pokrzywowego dopalacza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super odzywka jest seboradin w ampułkach

[/img][/url]]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam jeszcze coś takiego (ta sama odżywka ale w opakowaniach o innej pojemności):

ODŻYWKA

ODŻYWKA


Pięknie pachnie (jak budyń waniliowy), nie obciąża włosów, włosy są lekkie i miękkie:) Odżywka stosowana w zakładach fryzjerskich. Szczerze polecam (zwłaszcza, że jest tania a dobra).

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
henna wax

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprobuj na koncowki z avonu..parafiny....naklada sie ja na ciplo...super
a po umyciu na konce serum...tez z avonu

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam sklep Emporium w oliwie z kosmetykami profesjonalnymi, firma matrix ma super rzeczy, ja uzywam szamponu do włosów przetłuszczających się a w końce włosów wcieram odżywkę do włosów farbowanych Elseve (czerwona) ale mopżesz inną na rozdwajające się końce, odżywkę spłukuję i wycieram włosy, przes suszeniem nakładam na całość odżywkę bez spłukiwania perłowy połysk Loreala (w rózowym opakowaniu - taka powiedzmy plasikowa buteleczka) i układam fryzure, na koniec spryskuję nabłyszczaczem firmy matrix ze sklepu w oliwie (patrz wyżej) i włoski wygladaj cudnie, nawet jak chodzę do fryzjera - fryzura ślubna- to zabieram z domu moje kosmetyki bo wolę nie rezygnować ze sprawdzonych rzeczy.... polecam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
henna wax
jest najlepsza!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Sillica - tabletki ktore mozna kupic w aptece. Może to nie odżywka, ale super poprawiaja kondycję wlosów, skóry i paznokci...(przyspieszają wzrost włosów i paznokci)
Wiem bo wypróbowałam na sobie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dove- maska do włosów- w granatowym opakowaniu, nie odżywka ;)
Jest rewelacyjna...włosy sa po niej lekkie, błyszczące...używam od roku i nie jedna osoba pytała już-czym ja myje włosy, że tak zdrowo wyglądają :) Naprawdę polecam....koszt ok.16-20 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy sklep internetowy z profesjonalnymi produktami fryzjerskimi https://emstudio.bialystok.pl/shop/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry