Odpowiadasz na:

Off road

Witam, pisze z pytaniem czy może ktoś z okolic Gdańska jeździ czasem jakieś luźno przejażdżki albo ma czas i nerwy

Witam, pisze z pytaniem czy może ktoś z okolic Gdańska jeździ czasem jakieś luźno przejażdżki albo ma czas i nerwy

zobacz wątek
7 lat temu
~Monte

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry