Ogniem i Piecem

Bistro Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 87

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz - opinia Mega pyszna i jedna z lepszych w trójmieście. Najlepsze oliwy !!!
~Bartosz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 listopada 2022

Tomo - opinia wątek zamknięty Pizza może i dobra ale obsługa beznadziejna. Bardziej zajmują sie sobą i...
~Tomo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 stycznia 2022

Błażej - opinia wątek zamknięty Z opinii znajomych usłyszałem, ze to najlepsza pizza jaką jedli i...
~Błażej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 listopada 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Z każdym zamówieniem zamówieniem coraz większy Syfffff!!!!! Nie używam takich...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Nie to co chciałem wątek zamknięty Zamówiłem pizzę z pieczarkami, niestety dostałem inną z kopcem z rukoli. do...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Pyszna pizza wątek zamknięty Polecam ten lokal. Przepyszna pizza, idealna jako udane zakończenie wieczoru...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Jadłem pizzę.. dobre ceny a jakość składników na wysokim poziomie. Warto wpaść
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Obsluga w Gdyni Ogniem i piecem wątek zamknięty Obsluga w lokalu fatalna nie informują że trzeba samemu wziazc sztućce nie...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

zdecydowanie na TAK wątek zamknięty Byliśmy w knajpce kilkakrotnie i na pewno wrócimy; pizza i makaron carbonara...
~Ona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

pizz(a) stop wątek zamknięty co by dużo nie mówić - placki super, obsługa super, ciekawe eventy, wygląd...
~Kleofas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Świrtny lokal wątek zamknięty Pyszna pizza i carbonara. Kawa również bardzo dobra. Na pewno tam wrócimy.
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Doskonała atmosfera i PIZZA wątek zamknięty Poza tym, że jedzenie jest super, to atmosfera bistro jest ciepła, wręcz...
~Elle
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

pychota wątek zamknięty Polecam! Smacznie, sympatycznie i czyściutko.
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

ruda - opinia wątek zamknięty Dawno nie jadłam tak super lasagne oraz kremu z pomidorów. Po prostu pycha....
~ruda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Właścicielu zainteresuj się wątek zamknięty Dzisiaj po raz drugi (pierwszy raz był bez zarzutu) udałem się po pizzę na...
~Macias
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

WSZYSTKO CO DOBRE SZYBKO SIE KONCZY... wątek zamknięty tak i jest z tym miejscem... fatalna jakosc sera, pizza albo niedopieczona...
~Mitchelle
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

Świetne! wątek zamknięty Genialne miejsce obsługa super no i te bułeczki - PYCHOTA. Będę zaglądał...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

EKSTRA! wątek zamknięty byłam już kilka razy, zawsze świeże pieczywo, przemila obsluga. i ten...
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry