Widok

Ogólna ocena firmy Home Asset z Gdańska

Firma Home Asset jest firmą, która zasługuje na najwyższą ocenę ze względu na bardzo profesjonalne podejście do klienta pod każdym względem - rozpoczynając od przygotowania katalogu prezentacyjnego nieruchomości, a kończą na pomocy w kwestii finansowania przedsięwzięcia dla kupującego (jakże ważnej sprawy przy transakcjach o dużych wolumenach kwotowych). Warte podkreślenia jest również szybkie działanie i bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości w Trójmieście przedstawicieli firmy. W dzisiejszych czasach na rynku znajduje się wiele firm, które tylko z nazwy prowadzą działalność "pośrednika nieruchomości", jednakże praktyka pokazuje, że są to bardzo nieudolne próby działania często niebezpieczne dla sprzedającego lub kupującego. W przypadku firmy Home Asset profesjonalizm jest ich znakiem rozpoznawczym - dawno nie spotkałam się z taką wspaniałą obsługą, a mam porównanie, ponieważ z ramienia swojej Spółki prowadziłam w różnych miastach transakcje sprzedaży nieruchomości firmy. Jeśli ktokolwiek zapyta mnie o polecenia biura pośrednictwa nieruchomości w Trójmieście - bez wahania podam firmę Home Asset, ponieważ będę pewna w 100%, że jest to bardzo dobra rekomendacja. Polecam firmę!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię:) Transakcja na odległość, a jednak udało się ją bardzo szybko zrealizować. Ta sprzedaż to również Pani zasługa - była Pani świetnie przygotowana pod względem merytorycznym:) Z góry ślicznie dziękuję za polecenia i pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Home Asset

Marta - ocena (3 odpowiedzi)

Świetna współpraca. Polecam serdecznie!

do góry