Widok

Ogolna porażka

na rynku z pewnoscia taniej , ale to jeszcze mozna bylo przebolec najgorszym minusem obsługa ,ktora podchodzi do klienta detalicznego z wielką łaska i pretensjonalnym tonem , a na kazde zadane pytanie najchetniej odpowiedzieliby "jedz z tąd i nie zawracaj głowy" .Żałuje ze odwiedziłem gospodarstwo rybne ,jak chcecie sie poczuc jak klient z lat PRL to chyba jedno z najodpowiedniejszych miejsc, a szkoda bo ciekawie sie zapowiadało i wystarczyło by odrobinę uprzejmości i zainteresowania ... pozdrawiam
Moja ocena
Rybakówka kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pan Rozczarowany naprawdę musi mieć szalenie wysokie standardy obsługi, ewentualnie takież mniemanie o sobie. Obsługa Rybakówki to może nie kelnerzy w wykrochmalonych koszulach i frakach, ale normalni ludzi z życzliwością podchodzący do klientów. Sam odwiedziłem kiedyś restaurację tuż przed zamknięciem i widać było u obsługi znużenie i zmęczenie, wpływające na stosunek do klientów, ale i tak było miło i bez negatywnych wrażeń
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
"jedź stąd i....." Panie rozczarowany. porażka. Proponuję zajrzeć do słownika zanim cos Pan udostepni na forum......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry