Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam, bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Bez...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Przyszłam do Magdaleny Sroki z nawracającym zapaleniem pęcherza od czasu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Cudowne miejsce!! wątek zamknięty Od dłuższego czasu walczyłam z problemami kręgosłupa. Już po pierwszej...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2017

Grażyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam panią Magdę i jej igły! Męczyły mnie straszne migreny i...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

niewierny Tomasz uwierzyl... wątek zamknięty Zasadniczo wierze w mlotek i przecinak, przed paroma laty zmuszony sytuacja...
~Galinski Miroslaw
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

Tym razem bez antybiotyku wątek zamknięty Częste przeziębienia i zapalenia oskrzeli kilka razy w roku zmuszały mnie do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Stawia na nogi wątek zamknięty Miła atmosfera i pełna profeska: masaż pierwsza klasa, japońska sauna...
~Wniebowzięta :-)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Dominika - opinia wątek zamknięty Przesympatyczna atmosfera. Pani masażystka bardzo profesjonalna i uprzejma. Z...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Świetne miejsce! wątek zamknięty Doskonałe miejsce na relaks - pierwszy raz spotkałam się z czymś takim jak...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Bardzo miłe i przytulne miejsce. Profesjonalna obsługa i przyjemna atmosfera,...
~Ksenia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

BED ROCK SPA wątek zamknięty Bed rock spa jest wspaniałym pomysłem na relaks. Gorące kamienie, na których...
~Inga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

gorąco polecam! wątek zamknięty Trafiłam tu z polecenia koleżanki. Masaż był rewelacyjny! Pani Iwona jest...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Przychodzę tu wspólnie z mężem wątek zamknięty Uwielbiam Ogród Zdrowia. Przychodzę tu z mężem, najpierw mamy podwójną sesję...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Trafiłem do Pani Magdy przypadkiem. Jestem zaskoczony i zadowolony. Pani...
~Leszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Serdecznie poleceam slano masażu - Ogród Zdrowia! wątek zamknięty Z usług salonu Ogród Zdrowia skorzystałam już dwa razy. Za pierwszym razem...
~Pomidorta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Pozytywnie zaskoczony ... polecam! wątek zamknięty Kilka słów ... do Ogrodu Zdrowia trafiłem z przewlekłą kontuzją łokcia ... o...
~M.Bushman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty Idealne miejsce na odpoczynek, relaks. Przede wszystkim bardzo czysto i...
~Szymon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Akupunktura wątek zamknięty Serdecznie polecam salon masażu i akupunktury "Ogrody zdrowia"!! Obie panie...
~Angelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

serdecznie polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług Pani Iwony jeszcze przed otwarciem salonu i szczerze...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2015

pełen relaks wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie masażu. Obsługa przemiła, bardzo...
~boreśka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry