Widok

Ogród - wykonanie

Witam,

Mam do wykonania ogród o powierzchni 650m2. Szukam firmy która podejmie sie jego wykonania w zakresie robot wymiana gleby wyrównanie posianie trawy. Czy macie moze kogoś godnego polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zagospodarowanie wody opadowej masz? Ja bym jakaś studnie chłonną najpierw zrobił.
Ktoś ma namiar do ekipy co zrobi studnie chłonną z badaniem gruntu na głębokość 10-20 metrów? Bo wykopać na parę kręgów w glinie to nie sztuka, żeby potem woda stała...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Studnia zrobiona razem przy budowie domu, wiec teraz pozostaje zagospodarowanie działki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma Drago !!! Polecam mi zrobili wszytko da A do Z wyrównanie , trawę , podlewanie sterowanie itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z czystym sumieniem mogę polecić wam kamień ozdobny . Oferta jest naprawdę dobra, ponieważ kamień ładnie się prezentuje i można go kupić w dobrej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam CI z czystym sumieniem. Weź od nich największy z głazów i walnij się nim w ten pusty łeb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szambo - wywóz (41 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

do góry