Widok

Ogrodzenie Long Kost-Bet opinie

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Hej hej, mam na oku ogrodzenie betonowe z Kost-Bet bloczki Long. Czy ktoś z Was ma takie ogrodzenie i może się wypowiedzieć, czy jest zadowolony, czy powstały jakieś wykwity lub pęknięcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak wykwity
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykwity są rzeczą naturalną w wyrobach betonowych czy generalnie kamiennych. My mamy ogrodzenie Royal i pojawiły się dosłownie w paru miejscach wykwity po półtorej roku. Producent ma w swoim asortymencie specjalny preparat na bazie kwasu, który niweluje wykwity. Kosztuje to niedużo, a warto go mieć na przyszłość. Jestem zadowolony z ogrodzenia. Na podjeździe mam kamień drobny, ale też planuję sobie kostkę u nich zamówić może w przyszłym roku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wykwity i pęknięcia jednak jak się dobrze przyjżeć, a w kilku miejscach jest trochę bardziej żółte niż gdzie indziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pęknięcia po jakim czasie? Mieliście odpowiednio przygotowany grunt i podłoże? Wiesz, że ziemia pracuje więc takie sytuacje się zdarzają niezależnie od tego z jakiego materiału masz ogrodzenie. U nas pod bloczkami betonowymi grunt był odpowiednio przygotowany tak jak zaleca producent. Przez 2 lata żadnego pęknięcia. Do tego na wykwity jeszcze nie stosowałem nic. Mam zaledwie dwa na całej długości ogrodzenia. Jak będzie ich więcej to wywabię je kwasem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super rozwiązanie http://noble-fs.pl/wybor-siatek-oraz-innych-ogrodzen/ bardzo małe koszty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogrodzenie Long nam się bardzo spodobało na zdjęciu na instagramie u kogoś, napisałam do tej osoby i dostałam namiar na producenta. Jesteśmy po wstępnej wycenie i przyjęliśmy projekt na ogrodzenie oraz kostkę na podjazd. Będziemy zamawiać, jak już wszystko będzie położone to się wypowiem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałem u sąsiadów i też chcemy właśnie to ogrodzenie u siebie, chociaż mnie podoba się jeszcze Royal. Muszę przedyskutować z małżonką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://pracowniaprzemian.pl/praktyczne-ogrodzenia-z-blachy/ ogrodzenie świetnie wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim zaczniecie wybierać tego tupu ogrodzenia to polecam zapoznać się z uchwałą krajobrazową, bo wystarczy jeden życzliwy telefon do SM i będziecie to demontować - przynajmniej od strony drogi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam ogrodzenie Royal i polecam, natomiast siostra ma to Long i również jest zadowolona. My mieszkamy niedaleko Kost-Betu wiec mogliśmy zobaczyć ogrodzenia na żywo, ale z tego co wiem przedstawiciele firmy są na terenie całego kraju więc nie ma problemu z zamówieniem nawet do Szczecina ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry