Przemek zmienił moje życie. Z chłopaka z nadwagą, stałem się chłopakiem posiadającym estetycznie wyrzeźbioną sylwetkę i radość oraz satysfakcje wypisaną na twarzy. Wpadłem w rutynę z której nie chcę wychodzić. To wszystko w 100% zawdzięczam Przemkowi. Moje kuchnia zmieniła się o 180 stopni. Nauczyłem się gotować i świadomie dobierać produkty. Przemek to trener z ogromną wiedzą. Jego przepisy są łatwe w przyrządzeniu, a przede wszystkim bardzo smaczne. Strasznie zazdroszczę tym którzy mają okazję skorzystania z prywatnych konsultacji z Przemkiem w Gdańsku. Jest to niesamowita możliwość nauki od Przemka. Jeśli masz wątpliwości to dobrze. Ja też je miałem. Czy to właściwy wybór? Czy dam radę czasowo wszystko ogarnąć? Czy starczy mi motywacji oraz samozaparcia? Wszystkie te pytania nurtowały i kumulowały mi się w głowie. Wtedy wiedziałem też, że muszę zaryzykować i wyjść ze swojej strefy komfortu, aby podjąć próbę zmiany sylwetki. Dzisiaj wiem, że nie mogłem podjąć lepszej decyzji. Mam ciało o którym marzyłem 6 miesięcy temu! Dzięki Przemkowi zrozumiałem, że poprzez ciężką pracę mogę osiągnąć strasznie dużo. Pamiętajcie, że każdy cel zaczyna się od marzeń. Serdecznie polecam!