Widok

Ogrzewanie

Mam pytanie ile mogę płacić rachunki miesięczne za ogrzewanie gazem? Mieszkanie 38 metrów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Latem nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A zima?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie tyle, ile zużyjesz ;]

No dobra, już bez jaj ;) Ciężko powiedzieć, jakie możesz mieć zużycie, bo to kwestia pogody, której nie przewidzisz, konstrukcji (izolacji) twojego mieszkania i preferencji cieplnych. Ale orientacyjnie, jeśli nie będzie Zimy Stulecia, chata nie jest z tektury a ty nie przepadasz za ukropem w niej, koszt ogrzewania miesięcznie jest rzędu 200-300 zł, licząc z cwu.
Rzecz jasna, widełki są bardzo szerokie. i równie dobrze możesz zapłacić mniej jak i sporo więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za 350-400 to ogrzewam razem z woda bliźniak 120 m, ktòry jest w miarę nowy, ale położony na wietrznym terenie.
Taryfa gazu 3.6 więc opłaty przesyłowe nie małe i tu jest piesek pogrzebany, taryfę przydziela się niby zgodnie z użyciem ilości gazu, tylko że sà widełki i pisowskie pgnigie może zmienić to w następnym roku na wyższà ty nie możesz się odwołać za to masz czekać na koniec roku rozliczeniowego i ubiec ich pismem że prosisz o przeniesienie do taryfy niższej.
Teraz latem za gaz ktòry zużywam tylko do podgrzania wody i gotowania niezbyt częstego płacę około 30 pln miesięcznie a rachunek za dwa miesiāce z opłatami to ponad 200 pln.
Więc sama widzisz że sytuacja nie jest taka oczywista, dodajàc oczywiście stan mieszkania i ilość lokatoròw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór odpowiedniego ogrzewania na pewno nie jest błahą sprawą. Aby jednak wybrać możliwie jak najlepsze wyjście, zdecydowanie warto odwiedzić blog MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Są tam bowiem dostępne nie tylko cenne porady budowlane, ale również opinie na temat poszczególnych produktów, czy materiałów budowlanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeśli chodzi o wybór ogrzewania domu to według mnie najlepsze systemy ogrzewania ma https://trzymajsiecieplo.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

Jakie okna polecacie? (142 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

do góry