Widok

Ok..czas na jakąś...

Rewolucję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komuniści z PiS już to czują.
Ta akcja z wyborami to ich ostatni akcent przed upadkiem.

Są odklejeni całkowicie od społeczeństwa.
Sytuacja jako żywo przypomina Bukareszt w grudniu 1989, kiedy Ceausescu przemawiając z balkonu Domu Ludowego myślał, ze jak zawsze znów ogłupi Naród (PiS : głupi lud).

Za chwile schwytano go jak szczura w jakiejś porzuconej fabryce.
Ciąg dalszy wszyscy znają.

#wariantrumuński
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wychodzę normalnie, w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa. Najwyżej będę skarżyć Polskę i walczyć o odszkodowanie. Nie jest to najbardziej ekonomiczna droga, ale i stać mnie, i potrafię, więc robię to i dla siebie, i trochę dla społeczeństwa. (Aczkolwiek te pustki mają swoje niewątpliwe plusy).

Wiecie, mam jedno dziecko, które już raz zasłabło w domu z powodu kiepskich warunków i raz prawie (w czasie lekcji online), i ogólnie jest w kiepskiej formie psychicznej z powodu izolacji, mam drugie w drodze, które też potrzebuje lepszych warunków (nie mogę nie spacerować, bo mi się ciemno robi przed oczami), mam pod opieką dużego psa. Wszyscy potrzebujemy terenów do rekreacji do wykorzystania.
To dla mnie ważniejsze niż fanaberie psychopatów u władzy, pozbawione kompletnie naukowych czy choćby wynikających z doświadczenia, podstaw.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Korzystaj ze spacerów w sposób zgodny z rozporządzeniem i po problemie.
Jest to trudniejsze, ale możliwe i przede wszystkim w miarę bezpieczne dla Twojej rodziny i całego społeczeństwa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Korzystaj ze spacerów w sposób zgodny z rozporządzeniem i po problemie.
Jest to trudniejsze, ale możliwe i przede wszystkim w miarę bezpieczne dla Twojej rodziny i całego społeczeństwa. "

Chodzenie po osiedlowych chodnikach (zgodne z rozporządzeniem) jest bardziej bezpieczne niż spacerowanie po pustym lesie lub pustej plaży (zakazane)?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

@zaspianka

Ty nie przykładaj logicznej argumentacji do rozporządzeń komunistycznej władzy.
Tam są osoby bardzo ułomne intelektualnie, a niektóre tez po po prostu głupie i infantylne.
Oni zajmują się TikTokiem i wyborami korespondencyjnym dla utrzymania swojej władzy, a nie epidemią i sprawami Polaków.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sorry , ale już od dawna do władzy i polityki nie pchają się ludzie mądrzy, bo ci trzymają się jak najdalej od tego chlewu. Logika w postępowaniu jest, jednakże jest to logika na poziomie przedszkolaka. Inna sprawa że w każdym społeczeństwie jest pewien procent patologi (czasem większy czasem mniejszy) dla której te rozwiązania zdają egzamin, niestety tracą na tym wszyscy pozostali. W efekcie zamiast dostępnych i obowiązkowych dla każdego maseczek , mamy kolejne i**otyczne zakazy i ograniczenia prowadzące tylko do coraz większego paraliżu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kardiolog Szumowski powiedział ze maseczki nic nie dają.
Chodzi o to, ze w Polsce nie ma maseczek, wiec komuniści musza tak mówić.

To było tez w 1986 toku gdy wybuchł reaktor w Czernobylu. Wtedy ci sami komuniści tez mówili, ze można iść na pochód pierwszomajowy. Wiele ludzi później zmarło.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kretyn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kretyn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry