Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecamy z pełną odpowiedzialnością wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania mebli i sposobu obsługi od początku do...
~Magda i Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

POLECAM BARDZO !!! wątek zamknięty Zachwyciła mnie elastyczność i przemiła obsługa. Marudziłam bardzo z wyborem...
~EWA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Godni polecenia, zadowolona klientka wątek zamknięty Po kilku miesiącach użytkowania jestem w dalszym ciągu zachwycona moją...
~EWA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Rolety-pomiar tylko dla niepracujacych w godzinach rannych i w pobliżu wątek zamknięty Terminy pomiaru odległe, problem z godzinami popołudniowymi i z przejazdem szefa
~kamea
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Klientka jedna zwielu wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Okland. Kompetencja pani, u której...
~Zofija
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Meble kuchenne wątek zamknięty Zamówione przeze mnie meble kuchenne zamontowane zostały bardzo starannie i...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Absolutnie NIE POLECAM - FIRMA TO ŻART wątek zamknięty Absolutnie nie polecam formy Okland. Panie, które pracują na miejscu i...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Można śmiało polecic wątek zamknięty Wszystko było sprawnie i tak jak obiecali meble są bardzo ładne.
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Również polecam !!! wątek zamknięty Wykonali nam meble w przedpokoju i kuchni. Bardzo ładnie i solidnie. Widać...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Godni POLECENIA wątek zamknięty Można śmiało Polecić Robią solidnie i stosunkowo dobre ceny, po sprawdzeniu u...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Polecam, jestem w pełni zadowolona. wątek zamknięty robiliśmy remont całego mieszkania a ta firma wykonała nam meble kuchenne, 2...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Zdecydowanie nie polecam firmy Okland stacjonującej w Gdyni Pogórze wątek zamknięty Witam, Jakieś 2 miesiące temu została mi polecona powyższa firma jako...
~mieszkanka okolic Żukowa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

stała klientka - opinia wątek zamknięty bardzo miła i fachowa obsługa, atrakcyjne rabaty dla stałych klientów,...
~stała klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2008

Dawno tam nie byłem, ale...... wątek zamknięty wcześniej obsługiwała wymądrzała dziewucha typu cwaniara - nie dobrze........
~A>M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

15

wątków

do góry