Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojtek - opinia nowy temat Bardzo Polecam oklejone, profesjonalne podejście do pracy, szybki czas...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 lutego 2020

Wiesiek z golfa - opinia nowy temat Super fachowiec, wykonanie na najwyższym poziomie, widać że ma wiedzę i...
~Wiesiek z golfa
1

dodano: 27 lutego 2020

Kuba - opinia nowy temat Gorąco polecam! Profesjonalna obsługa, doractwo oraz jakość wykonania.
~Kuba
1

dodano: 26 lutego 2020

Monika - opinia nowy temat Bardzo dobrze oklejony samochód, kontakt szybki, bardzo rzetelna firma....
~Monika
1

Maciej - opinia nowy temat Polecam w 100%, pomysłowość, wysoka jakość oraz terminowość tak można opisać...
~Maciej
1

Firma godna polecenia wątek zamknięty Pragnę podziękować firmie Oklejone, za profesjonalne wykonanie reklamy na...
~martadecor -dekoracje ślubne
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2018

Reklama na aucie wątek zamknięty Sprawnie, szybko i naprawdę dobry efekt. Projekt zrobiony szybko i spójny z...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam oklejone! Maska Carbo super, szybki czas realizacji, Profesjonalnie!
~Kazuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi Oklejone.com. Bardzo dobre ceny w stosunku do...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Czyszczenie fasad - oklejenie busa trafic wątek zamknięty Firma bardzo solidna która wykonała projekt i oklejenie naszego auta. ocena -...
~Janusz Gnadczyński
-

dodano: 4 kwietnia 2016

Super usługi! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z oklejania :) Bardzo dobry detaling, folia też...
~Adam
-

dodano: 12 marca 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Postanowiłem okleić chromy w swoim aucie i wybór padł na oklejone.com z czego...
~Kordian
-

dodano: 9 stycznia 2016

Oklejenie chrom wątek zamknięty Długo zastanawiałem się, jak ożywić auto i wpadłem na pomysł oklejenia chromu...
~dd
-

dodano: 1 grudnia 2015

Oklejanie na zawołanie. wątek zamknięty Od pomysłu do ralizacji doszło bardzo szybko i sprawnie. Kontakt non stop,bez...
~Dogtryna Jakub Koncewicz
-

dodano: 13 listopada 2015

Dobry Partner w relacjach biznesowych wątek zamknięty Polecam firmę Oklejone.com. Rzetelność i profesjonalizm oraz terminowość...
~Admotion
-

dodano: 27 października 2015

Samochód oklejony Mega szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo miłe i rzeczowe podejście. Akurat nie miałem dużo do oklejania i...
~Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

polecam wątek zamknięty Świetny kontakt, dobra cena i szybki termin realizacji.
~Dagmara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Pasjonaci wątek zamknięty Szczerze mogę polecić chłopaków, doradzą, pomogą przy wybraniu najlepszej...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Moj samochod przeszedl calkowita przemiane z...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

po prostu super wątek zamknięty Zgłosiłam się do tego zakładu w celu wykonania reklamy na moim aucie. Już po...
~Anita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry