Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Stacja Diagnostyczna ul. Otomińska wątek zamknięty Bardzo polecam stacje na ulicy otomińskiej, bardzo profesjonalna obsługa...
~JAKUB
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Diagnostyka wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie. Szybko i sprawnie. Ludzkie podejscie, fachowa...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

polecam wątek zamknięty Na przeglądy jezdze tylko na tę stację.Polecam!!!
~Hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Bardzo miła obsługa wątek zamknięty Robiłem badanie techniczne pojazdu - obsługa bardzo miła. Przegląd wykonywała...
~Seba - Volvo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

stacja na medal PRAWDZIWA STACJA CZUC W NIEJ MAGIE KASZUB wątek zamknięty OBSŁUGA miła zawcze maja automat z kawa dla klienta PROFESJONALNA...
~PREZES DPW GDYNIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

zniszczyli mi opony po regulacji zbieznosci wątek zamknięty witam po ich regulacji zbieznosci zdarlo mi opony po 2 tygodniach reklamacji...
~mirek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Za......ista stacja :D takiej szukałem Płyn do...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

jak chcesz podstemplować dowód to tylko tam wątek zamknięty Jeśli ktoś chce podstemplować dowód a nie sprawdzić auto - polecam. Nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Polecam... wątek zamknięty Profesjonalne badania techniczne za nie duże pieniądze.
~ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

POLECAM wątek zamknięty Polecam tą stację. Na badanie można umówić się wcześniej telefonicznie....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Bardzo pozytywne wrażenia wątek zamknięty Bardzo dobra organizacja, ludzie bardzo w porządku i profesjonalna obsługa....
~Robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i szybka obsługa. Jestem mega zadowolona i polecam gorąco...
~Edyta :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

polecam stacje SKP wątek zamknięty Obsługa expresowa i profesjonalna, polecam wszystkim samochodziarzom....
~Mania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

SIDI - opinia wątek zamknięty WSZYSTKO OK!!! POLECAM
~SIDI
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry