Widok

Okrutny wyrok...

Czemu nieświadomi i okrutni ludzie, skazują na zagładę? Niezwykle pożyteczne gołębie, których pokarmem są nasiona uporczywych chwastów. Jak według was, zapobiec temu okrucieństwu.
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jakaś konkretna sytuacja, w obecnych czasach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpaść komuś musiały te gołębie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Old Spice, czy Ty się szczepiles na covid?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To są okoliczności łagodzące. Nie wszystko jest czarno-białe, zero-jedynkowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie niech zwycięża i przetrwa silniejszy, sprytniejszy, bardziej wytrzymały fizycznie, psychicznie, ten, kto robi mniej błędów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Częsty jest motyw działań antyniemieckich.
To wyrok wydany przez podziemie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niemcy są niepopularni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opuszczam to forum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adios. Garść trufli (biała), całuski i dwie syrenie łuski (głock45).
http://youtu.be/QLfCexem6rY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podążaj śladami Zaburzonego. On ci wskaże drogę Glorianie 6x9.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okrutny wyrok...

Brak wiedzy i świadomości prowadzi do okrucieństwa wobec gołębi, które są niezwykle pożyteczne, bo się odżywiają wszelkimi nasionami chwastów. Jest również ustawa o ochronie zwierząt, oraz odkrycia nauki, że szczęście jest dobrocią, czyli chcecie być szczęśliwymi, musicie być dobrymi dla całego ekosystemu. Bo zło, które czynicie, na pewno do was wróci, bo takie jest prawo stworzonego systemu duchowo-informacyjnego. Jak według was, zapobiec temu okrucieństwu?
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wielebny @ Gloraian69 : poproszę o kilka wersów indywidualnej porcji straszenia dla mnie . Wiesz, te słodkie twoje piardy o destrukcji systemu, obalaniu i złu, które do mnie wróci. Możesz przy okazji rzucić parę klątw, jakieś egzorcyzmy. Czego uczepiłeś się tych gołębi ? Narobił ci jakiś na głowę ? Dlaczego nie może być na przykład pies ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

biedne gołębie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sadyl winien się wyspowiadać.
On na ptasiej mieszka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry