dr n. med. Jan Staniewicz

Okuliści Laserowa korekcja wzroku

Gdańsk, Marii Konopnickiej 10l/u3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pacjentka - opinia wątek zamknięty 10 lat po korekcji (styczeń 2011) i wszystko jest nadal w porządku
~pacjentka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

102 wątek zamknięty Doktor Staniewicz jest rewelacyjnym specjalistom!Podjął się usunięcia zaćmy...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Podziekowania wątek zamknięty Jestem zdziwiona negatywna oceną, którą przed chwilą przeczytałam na temat dr...
~Mirosława Harman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Wszystkim szanującym swój czas nie polecam! Byłam umówiona prywatnie na...
~woman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Świetny specjalista wątek zamknięty Chcę się podzielić moją opinią o doktorze Staniewiczu, u którego przeszłam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

Gabinet i szpital w Gdyni. wątek zamknięty Zapisałam się na wizytę do pana doktora do Laguna Medica w Gdyni. Rejestracja...
~Marika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

A JA POLECAM! wątek zamknięty Pozytywne opinie o p. doktorze nie są wydumane. Leczę się u niego od kilku...
~zbyszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Nie polecam wątek zamknięty Po przeczytaniu pozytywnych opinii o dr Staniewiczu poszlam z mama na...
~Dorota W.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

poradnia w Gdańsku wątek zamknięty Korzystam z poradni pana doktora w Gdańsku, jestem pacjentką jaskrową....
~Majka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2012

Specjalista wątek zamknięty Szczerze polecam usługi pana doktora. Korzystam z jego porad od niedawna i...
~A.Kornacki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

skorzystałam z usług Laguna Medical wątek zamknięty skorzystałam z usług Laguna Medical i dr Staniewicza. gorąco polecam jego...
~Weronika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

POLECAM! wątek zamknięty Niniejszą opinię wysyłam na prośbę mojej mamy, która szczególnie chciałaby...
~Wacława
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

sympatyczny i skuteczny wątek zamknięty bardzo miły lekarz a przede wszystkim pomocny we wszelkich zawiłościach...
~piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2010

Doskonały fachowiec! wątek zamknięty Dr Jan Staniewicz to doskonały fachowiec z równie doskonałym podejściem do...
~Krzysztof K.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

14

wątków

do góry