Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niewolski - opinia bardzo polecam pana dra. wizyta bardzo w miłej atmosferze, plan działań...
~Niewolski
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Polecam wszystkim wątek zamknięty Dziś mijają dokładnie 2 miesiące od dnia, w którym Pan doktor Piotr...
~Marzena J
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Polecam wizytę u tego doktora. Na wizytę bardzo krótko czekałam, bo tylko 2...
~MALWINA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Wdzięczny wątek zamknięty Ja jestem zadowolony. Zabieg miałem w listopadzie, podobno na nowym sprzęcie....
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

podziękowania wątek zamknięty Dziękuję Doktorze :), jestem wdzięczna za rewelacyjny efekt zabiegu korekty...
~Aśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2013

Moje oczy są wdzięczne :) wątek zamknięty Polecam wszystkim borykającym się z problemami z oczami doktora. Świetny...
~Radek Majcher
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

rewelacyjny doktor wątek zamknięty jak w temacie, nic dodać nic ująć. Dzięki doktorowi Gołębiowskiemu jestem...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Szczęśliwa pacjentka wątek zamknięty Cieszę się, że trafiłam do doktora Gołębiowskiego, który przeprowadzał u mnie...
~Mila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

wyleczona wątek zamknięty Kilka tygodni temu przeszłam u doktora Gołębiowskiego laserową korekcję. 100%...
~maj_k_a
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Byłam dzisiaj. wątek zamknięty Nie mam żadnych kompletnie zastrzeżeń co do obsługi, kompetencji czy sposobu...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Uważam że jest bardzo dobry. wątek zamknięty Skorzystałem z wizyty lekarskiej w Gdyni w związku z podejrzeniem zaćmy....
~wit
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

LASIK wątek zamknięty Skorzystałem z zabiegu parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony z...
~Andrew
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Z okulistami jak z dentystami... wątek zamknięty ...chodzisz jak coś się dzieje. Szukałem w necie, znalazłem pozytywne opinie...
~MARIUSZ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Mega dobry specjalista wątek zamknięty Polecam doktora uważam, że najlepszy specjalista którego spotkałam i co...
~;)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

bardzo sympatyczny lekarz wątek zamknięty dr golebiowski to bardzo mily i sympatyczny lekarz a przede wszystkim bardzo...
~piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2010

bardzo dobry wątek zamknięty Dr Gołębiowski jest bardzo dobrym okulista.
~Maria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

gorąco polecam wątek zamknięty przecietnie okulisci poswiecaja na badania 10 minut... ale to oczywiscie ci...
~Ola
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

słowa uznania wątek zamknięty dziękuję za sprawnie załatwioną i przeprowadzoną operację oraz opiekę nad...
~Marian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

wysokiej klasy specjalista wątek zamknięty naprawdę godny polecenia specjalista zajmujący sie zaćmą! polecam!
~Marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2009

Polecam. wątek zamknięty W 2004r. odbyłam operację wszczepienia sztucznych soczewek, którą...
~danka_k
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

20

wątków

do góry