Polecam szkołę jazdy OSK Speed :) Państwowy egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem! Zarówno teoria jak i praktyka są przedstawione w przystępny, zrozumiały sposób, ale moim zdaniem największym atutem tej szkoły są zdecydowanie instruktorzy :D. Wszyscy z którymi miałam okazję jeździć przekazali mi najpotrzebniejszą wiedzę i trafne wskazówki zarówno co do egzaminu państwowego, ale i poźniejszej samodzielnej jazdy na drodze. Najbardziej chciałabym podziękować Pani Agacie, z którą miałam najwięcej godzin na początku nauki jazdy, ale i później już pod koniec :) Jest tak cierpliwa i wprowadza tak ciepłą atmosferę, że szczególne te pierwsze, najbardziej stresujące godziny jazd nie są już takie przerażające :D Podczas końcowych godzin można doszlifować natomiast do doskonałości wszystkie manewry. Podziękowania też kieruję w stronę Pana Macieja i Pani Ani, z którymi również miałam przyjemność jeździć kilkanaście godzin i przekazali mi wiele ważnych informacji, ćwiczyli manewry i powtarzali nawet po kilka razy jak zachować się w danej sytuacji drogowej, gdy nie mogłam tego zapamiętać :) Polecam OSK Speed wszystkim początkującym kierowcom!