Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam "Podróże z Dżoaną" :) wątek zamknięty Od 02.04.2017 do 09.04 2017 byłam w Dubaju .Bawiłam się świetnie,poznałam...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Wiza na Białoruś wątek zamknięty Latem 2016 musiałem pojechać na Białoruś, potrzebowłem Wizy, nie miałem...
~Tomasz S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Olivia Forever wątek zamknięty Polecam wszystkim biuro Olivia Forever. Już kilka razy pośredniczyli w...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

Zakup biletów lotniczych wątek zamknięty Współpracowałem z biurem Olivia przy organizacji delegacji gości...
~Jakmos
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

WIZA wątek zamknięty 100% skuteczności, nawet w sytuacji odmowy wydania wizy tranzytowej przez...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

najlepsze biuro w 3 city. 100% zadowolenia wątek zamknięty pełen profesjonalizm, duza oferta, miła obsługa jedyna mozliwosc sprawdzenia...
~Wesoły1234
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Bardzo miła współpraca wątek zamknięty Gorąco polecam Biuro Olivia Forever każdemu, kto potrzebuje uzyskać wizę lub...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam! fachowa obsługa, indywidualne podejście do klienta, dbałość o...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra i kompleksowa obsługa, miła obsługa. Śmiało polecam to biuro!
~Witek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Anna 34 wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, tanio szybko i skutecznie!!! Serdecznie polecam!!!
~Anna 34
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Polecam! Sprawnie, miło ! wątek zamknięty Profesjonalnie, sprawnie i miło. Polecam każdemu - na pewno każdy znajdzie to...
~renatagdynia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Ocena wątek zamknięty Rzadko można spotkać tak kompetentna i serdeczną obsługę. Przedstawienie...
~Tomasz Konrad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Bardzo pomocni i uprzejmi ludzie. Zdecydownie zasłużyli na taka ocenę... wątek zamknięty Załatwienie wiz do USA przez OLIVIA FOREVER trwało zaledwie dwa...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Polecam:-) wątek zamknięty Kompetentna, miła i zaangażowana obsługa. P. Michał bardzo pomocny, potrafi...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Wiza do Chin wątek zamknięty Biuro rzetelne, obsługa fachowa i profesjonalna. Osoby tam pracujące...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Wiza wątek zamknięty Polecam działania biura Olivia Forever - szybko i skutecznie
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Najlepsi wątek zamknięty Super kontakt z klientem, atrakcyjne ceny i oczywiscie suoer oferty.
~Lukas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Wizy do rosji. wątek zamknięty Skorzystałem z usług Agencji Olivia i bezapelacyjnie polecam. Bardzo życzliwi...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Bardzo skrupulatna obsługa. wątek zamknięty Obsługa niesamowicie miła, bardzo dobra i kompleksowa obsługa. Szeroki zakres...
~tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Opinia Anny wątek zamknięty Serdecznie polecam biuro podróży! Przemiła obsługa zawsze dbająca o dobro i...
~ANNA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry