Sesja kobieca u Agaty to był najlepszy prezent jaki mogłam sobie sprawić. Sama sesja była dla mnie jednym z najprzyjemniejszych doświadczeń - prawdziwym czasem dla siebie, dobrą zabawą, odkrywaniem zupełnie nowych rzeczy na swój temat. Tam działa się magia! Nie wiem jak Agata to robi, ale w jej towarzystwie czułam się jakbym spędzała czas z przyjaciółką. Wszystkie jej porady i wskazówki podczas sesji były dla mnie wielką pomocą, czułam się naprawdę zaopiekowana :)

Studio Agaty to przepiękne miejsce, w którym można zrealizować każdy pomysł na sesję (naprawdę każdy!). Zupełnie nie spodziewałam się też takiego wyboru garderoby studyjnej i tylu szalonych akcesoriów!

Agata pięknie pracuje światłem, jej kadry są zbudowane w bardzo przemyślany sposób, a każde ujęcie ma w sobie "to coś", co sprawia że zatrzymujemy wzrok na dłużej. W wyjątkowy sposób potrafi pokazać ciało kobiety - jej zdjęcia są jak wyważone komplementy, takie od których robi się miło, a nie niezręcznie ;)

Serdecznie polecam każdemu takie doświadczenie i - przede wszystkim - polecam z całego serca Agatę! :)