Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masaż leczniczy wątek zamknięty Dziękuję terapeutce Magdzie za leczenie kręgosłupa. Choruję na dyskopatię L/S...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Sympatycznie wątek zamknięty Otrzymałam darmowa konsultacje na kolejny zabieg. Tym razem zamykanie...
~Lola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Jestem po drugim zabiegu depilacji laserowej. Już po pierwszym efekt był...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

POLECAM wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Szeroki wybór zabiegów i bardzo konkurencyjne ceny....
~Monika S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Marzena Łochowska - opinia wątek zamknięty W salonie korzystałam z depilacji laserowej. Juz po pierwszym zabiegu efekt...
~Marzena Łochowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakosci uslug swiadczonych w salonie..bardzo mila...
~Anita Bryksa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Sałna karbonowa wątek zamknięty W Salonie byłam na sałnie. Zabieg rewelacyjny idealny na zestresowane ciało,...
~NATALIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

jak najbardziej polecam !!! wątek zamknięty W salonie korzystam z epilacji laserowej. Już po pierwszej wizycie...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Miło i profesjonalnie wątek zamknięty Byłam 6 x na epilacji laserowej wąsika i bródki. mam problemy hormonalne i...
~ASIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Źle dopasowana cena do jakości usług wątek zamknięty Byłam w salonie pierwszy raz i ostatni. Ceny wysokie a jakość usług na niskim...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Henna z regulacją wątek zamknięty Byłam wczoraj na hennie z regulacją. Bardzo starannie wykonana. Pani o wiele...
~gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Profesjonalnie wątek zamknięty Przyjemnie i profesjonalnie. Przyjeżdżam z UK specjalnie dla mnie Panie...
~Inka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

manicure ktory kruszyl sie nastepnego dnia wątek zamknięty Zrobilam pedicure hybryde i zwykly manicure na reke. Nastepnego dnia lakier...
~niestety
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Od pewnego czasu chodze jako modelka na zajęcia doszkolające dla kosmetyczek....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

epilacja wątek zamknięty Polecam. Byłam kilka razy na epilacji laserowej paszek. Wreszcie nei mam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Przyjemne miejsce. wątek zamknięty Korzystałam z usługi manicure. Bardzo szybko i profesjonalnie wykonany, Pani...
~Karola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Depilacja laserowa wątek zamknięty Perfekcja i dokładność wykonywanych zbiegów. Przemiła Pani Kasia. Na zabiegi...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Polecam ! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Panie przemiłe, zawsze zaproponują coś do picia....
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Zabiegi liposukcja wątek zamknięty Z zabiegów jestem zadowolona, bardzo korzystnie wpłynęły na moją skórę....
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Depilacja laserowa wątek zamknięty Jestem stałą klientką Pani Kasi, regularnie chodzę na laser. Mam porównanie z...
~Nika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

27

wątków

do góry