Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam wątek zamknięty Szeroki wybór tkanin, fachowa pomoc sprzedawców oraz szybkość realizacji...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

opinia wątek zamknięty Profesjonalna firma. Wykonali u mnie plisy oraz rolety dzien-noc, wszystko...
~PITUBN
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa, rolety najwyższej jakości. Przystępna cena. Wszystko...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Nie polecam, kłopoty ze wszystkim.... wątek zamknięty Z czystym sumieniem nie polecam zamawiania moskitier okiennych w tej firmie,...
~Jula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Do firmy Omega zgłosiliśmy się z polecenia. W międzyczasie porównywaliśmy...
~Zamawiający
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Bardzo rzetelna firma wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Omega. Zamawiałam u nich żaluzje...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

może być wątek zamknięty nie jest najgorzej ale mogło by być lepiej, produkt całkiem niezły, gdyby nie...
~Jan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

NIEWĄTPLIWIE FIRMA GODNA POLECENIA wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa. Chciałabym żeby wszystkie firmy miały tak dopracowane...
~Monika Żukiewicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

POLECAM, POLECAM, POLECAM wątek zamknięty Po prostu najlepsza firma na świecie, usługi wykonuje w mig, perfekcyjnie i...
~Kasia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Igor - opinia wątek zamknięty Porzadna firma warta polecenia Jedna z tych firm, gdzie faktycznie obsluga...
~Igor
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

Tylko tutaj . wątek zamknięty Potrzebowałem rolet do swojej pracowni. Przeprowadzilem rekonesans w wielu...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

Polecam osobom, którym zależy na jakości połączonej z niewielkimi kosztami wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy Omega w Październiku i zdecydowanie polecam ją...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Przy okazji prac wykończeniowych mieszkania korzystałam z usług wielu firm....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Polecam!! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam tą firmę !!! Pani Agnieszka profesjonalnie potrafiła...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

SUPER FIRMA - POLECAM!!!! wątek zamknięty Skorzystałam z tej firmy z polecenia i taraz ja sama z czystym sercem...
~Pola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry