Widok
Omijać szerokim łukiem
To prawda, że naprawiają tak, żeby do nich wrócić. Rok temu naprawiali mi układ wydechowy + prawy przegub. Zapłaciłem kupę kasy... Oczywiście nie pojeździłem za długo. Tym razem nie pojechałem już do nich, tylko do Centrum na ... i co się okazuje? Przed chwilą dzwonił mechanik. Układ wydechowy był zrobiony prowizorycznie, powiązany (!!!) jakimiś drutami itp. Prawy przegub do wymiany... ciekawe, podobno założyli nowy (przynajmniej za to skasowali) Szkoda, że nie mam papierów na tamtą naprawę. Trzymajcie jeśli już tam trafiliście. I pilnujcie jak oka w głowie, bo tak jak ja będziecie co sezon naprawiali to samo.
wypowiedź zmoderowana (automat czas, 2012-06-28 17:18:04)
Moja ocena
Auto Remont
kategoria: Warsztaty samochodowe
obsługa: 1
asortyment: 3
jakość usług: 1
terminowość: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.3
* maksymalna ocena 6