Widok

On 34 szuka towarzyszki na 3-4 dniowy wyjazd - Bory Tucholskie, Mazury lub..Tatry :)

Cześć!

Poszukuję sympatycznej dziewczyny, która miałaby ochotę na 3-4 dniowy wypad w nieodległą Polskę, w drugiej połowie września np. 14-17 września (czw.-nd.) lub 21-22 września (czw.-nd.), ewentualnie te same terminy ale skrócone o jeden dzień tj. od piątku do niedzieli.
Z racji kwestii zawodowych, preferuję wyjazd w drugiej połowie tygodnia, tj. wspomniany wyżej czwartek rano lub piątek rano z Gdańska i powrót w niedzielę po południu lub wieczorem.

Krótko o mnie - 34 letni szatyn, szczupła sylwetka, 174cm wzr., nie odstraszam zarówno wyglądem, jak i charakterem (mimo, iż podobno charakter mam trudny, wymagający resocjalizacji ....) ;). Jestem facetem wygadanym, kulturalnym, szarmanckim ale też z błyskiem w oku, ceniącym spontaniczność, jak również i te spokojne momenty, pełne chilloutu i relaksu :). Na co dzień z racji bardzo małej ilości czasu (tak, zgadza się - "gonitwa zawodowa"), mimo dużej ilości znajomych, trudno zgrać się z kimś z tzw. bliższego grona. Stąd ogłoszenie.

Kogo szukam? - Dziewczyny w wieku do 35 lat, wygadanej, sympatycznej, szczupłej. Nie mam szczególnych wymagań poza te, które zapewnią nam obojgu relaksujący wyjazd, pozwalający na odcięcie się od tzw. zabieganej codzienności.

Destynacja? - Proponuję Mazury (Mrągowo, Giżycko), tudzież Bory Tucholskie lub coś nad Bałtykiem w kierunku Łeby, Ustki? Chyba, że masz alternatywną propozycję - to słucham? :)

Lubię aktywne spędzanie czasu, także miło by było, abyś także nie stroniła od butów trekingowych / butów do biegania, itp :). Oczywiście pewnie będziemy mieć także ochotę na relaks po wysiłku, ale sądzę, że w tej kwestii także znajdziemy wspólny mianownik :). Reasumując, chodzi mi o wyjazd wypełniony zarówno aktywnością, jak i błogim odpoczynkiem :)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu, rozmowy via e-mail: traveler832s@gmail.com , bądź tu na forum :)
Chętnie "zapoznawcza" kawa i omówienie koncepcji wyjazdu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Koncepcja jest prosta . Wino I do łóżka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to słabą masz koncepcję powiem Tobie, nie mniej trzymam kciuki za jej skuteczność ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektorzy mowia ze skuteczna bardzo.... natomiast Twoja raczej nie zalapie......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wspólny wyjazd/impreza

Ggrupa Integracyjną Gdynia (GiG) (3 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu chodzi za mną stworzenie grupy na FB integrujaca Gdynian. Chciałbym stworzyć...

Klimat morsko rowerowy (12 odpowiedzi)

Cześć wsiada mężczyzna w sobotę ze mną na rower. Pas nadmorski start molo Zaspa do Gdyni na...

Gdzie wyjść ze znajomymi na urodziny (8 odpowiedzi)

Gdzie wyjść ze znajomymi na urodziny Moi drodzy, chciałabym prosić o radę. W styczniu kończę...

do góry