Widok

On 34 szuka towarzyszki na 3-4 dniowy wyjazd - Bory Tucholskie, Mazury lub..Tatry :)

Cześć!

Poszukuję sympatycznej dziewczyny, która miałaby ochotę na 3-4 dniowy wypad w nieodległą Polskę, w drugiej połowie września np. 14-17 września (czw.-nd.) lub 21-22 września (czw.-nd.), ewentualnie te same terminy ale skrócone o jeden dzień tj. od piątku do niedzieli.
Z racji kwestii zawodowych, preferuję wyjazd w drugiej połowie tygodnia, tj. wspomniany wyżej czwartek rano lub piątek rano z Gdańska i powrót w niedzielę po południu lub wieczorem.

Krótko o mnie - 34 letni szatyn, szczupła sylwetka, 174cm wzr., nie odstraszam zarówno wyglądem, jak i charakterem (mimo, iż podobno charakter mam trudny, wymagający resocjalizacji ....) ;). Jestem facetem wygadanym, kulturalnym, szarmanckim ale też z błyskiem w oku, ceniącym spontaniczność, jak również i te spokojne momenty, pełne chilloutu i relaksu :). Na co dzień z racji bardzo małej ilości czasu (tak, zgadza się - "gonitwa zawodowa"), mimo dużej ilości znajomych, trudno zgrać się z kimś z tzw. bliższego grona. Stąd ogłoszenie.

Kogo szukam? - Dziewczyny w wieku do 35 lat, wygadanej, sympatycznej, szczupłej. Nie mam szczególnych wymagań poza te, które zapewnią nam obojgu relaksujący wyjazd, pozwalający na odcięcie się od tzw. zabieganej codzienności.

Destynacja? - Proponuję Mazury (Mrągowo, Giżycko), tudzież Bory Tucholskie lub coś nad Bałtykiem w kierunku Łeby, Ustki? Chyba, że masz alternatywną propozycję - to słucham? :)

Lubię aktywne spędzanie czasu, także miło by było, abyś także nie stroniła od butów trekingowych / butów do biegania, itp :). Oczywiście pewnie będziemy mieć także ochotę na relaks po wysiłku, ale sądzę, że w tej kwestii także znajdziemy wspólny mianownik :). Reasumując, chodzi mi o wyjazd wypełniony zarówno aktywnością, jak i błogim odpoczynkiem :)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu, rozmowy via e-mail: traveler832s@gmail.com , bądź tu na forum :)
Chętnie "zapoznawcza" kawa i omówienie koncepcji wyjazdu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Koncepcja jest prosta . Wino I do łóżka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to słabą masz koncepcję powiem Tobie, nie mniej trzymam kciuki za jej skuteczność ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektorzy mowia ze skuteczna bardzo.... natomiast Twoja raczej nie zalapie......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry