Witam, czy ktoś podpowie. Gdzie w Gdańsku można bezpiecznie i za darmo przespać się w swoim aucie. Jestem spoza trojmiasta. Interesują mnie okolice Zaspy, Przymorza.
00
~anonim
91.222.163.*
(4 lata temu) 22 maja 2022 o 19:47
Na każdym parkingu.
Na Dąbrowszczaków jest duży parking.