One lepią

Pierogarnie

Gdańsk, Rajska 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Przepyszne! Zamówiłam 5 szt mięsnych i 5 szt wiejskich( kapusta i grzyby),...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Anna - opinia Świetne, dobre jakościowo i pyszne domowe jedzenie. Panie na oczach gości...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2022

Iwona - opinia Niepozorne miejsce na w Madisonie na 2 p...Jak One lepią ?... Ogromne...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2022

Agnieszka - opinia Pyszne, świeże, domowe pierogi. Kilka opcji farszu, w tym na słodko z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

:-) - opinia wątek zamknięty Bardzo pyszne, świeże pierogi robione na oczach klientów. Barszcz czerwony...
~:-)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lutego 2022

duke_Daimon - opinia wątek zamknięty Chcialem sprobowac pierogow chlopskich z uwagi na to ze lubie kasze gryczana,...
~duke_Daimon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Niestety ale to już nie to co wcześniej. Dzisiejsze ruskie są pierogami są...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

S. - opinia wątek zamknięty Mój wybór padł na pierogi wiejskie, które jak się okazało podawane są także z...
~S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2019

Smacznie ale chce się więcej! wątek zamknięty Bardzo dobre, domowe pierogi od milych pań i tyle :) Dla mnie jedynie albo za...
~Tad
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Bardzo smacznie wątek zamknięty Wielki plus przede wszystkim za możliwosc zjedzenia, świeżych, nie...
~Kaja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Pysznie wątek zamknięty Pyszne pierogi lepione na oczach klientów. Polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry