Widok

Onijaj Telepizzę w Gdyni

Telepizza Temat dostępny też na forum:
24 kwietnia o godz. 14.14 telefonicznie zamówiłem dużą pizzę z szynką, bekonem i pieczarkami oraz sosem czosnkowym, zaznaczając, że będę płacił kartą kredytową. Gdy przyszedłem do lokalu, by odebrać zamówienie, okazało się, że zamówiona pizza, owszem była, ale bez sosu i szynki, za to z bliżej nieokreślonym salami.
O tym, żeby zapłacić kartą nie było mowy, gdyż jedyny sprawny terminal wziął dostawca rozwożący żywność. Drugiego od dwóch tygodni nie ma i nie wiadomo, kiedy będzie.

Była to pierwsza i ostatnia moja wizyta w tym przybytku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wolę zdecydowanie pizze z Luny koło pogotowia zawsze przywożą ciepłą a nie tak jak w innych pizzeriach nie wiem jak z płatnością kartą o zawsze czy na telefon czy w lokalu gotówką płaciliśmy. Dania też mają dobre.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiekszych problemów nie masz gosciu.
Musi ci sie strasznie nudzic skoro takie stolca opisujesz na trojmiasto.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
gamoń
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wersja pracownika pizzeri : 24 kwietnia o godz. 14.14 zadzwonił jakiś świr , chciał pizze więc ją zrobiliśmy - przyszedl na piechote 10 km zeby zaoszczedzic na dowozie i nie dac napiwku.
Niestety jego karta okazala się kartą PiS - niestety takich kart nie przyjmujemy:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry