Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tragedia wątek zamknięty drogo, obsługa ma wszystko gdzieś a i sama pizza słaba
~m1chu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Po założeniu konta na stronie i podaniu adresu złożyłem zamówienie na kwotę...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Masakra wątek zamknięty Poszedłem na próbę. Lokal bardzo nieprzyjemny, brudno, bałagan i tragiczna...
~Miłośnik pizzy.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Dobra pizza ale obsługa psuje wszystko wątek zamknięty Doskonały przykład na to, że słaba obsługa może zepsuć jakość pizzerii, brak...
~Pyby
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Fatalna obsługa wątek zamknięty Obsługa w ogóle nie jest zainteresowana klientem. Dostaliśmy pizze inna niż...
~Grupa ZSET
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Obsługa masakra wątek zamknięty Nie będę się rozpisywać, że z mężem i dzieckiem korzystaliśmy od dobrych...
~Stała ale od dzisiaj już-była kl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Polecam :) wątek zamknięty Zamówiłam ze znajomymi pizzę w promocji 2 za 1, dwie wypasione Max ok 40 cm...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Brak obsługi wątek zamknięty Wchodząc do lokalu miałem wrażenie jakbym tylko przeszkadzał. Gdyby było...
~P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Czas oczekiwania ponad 2h wątek zamknięty Masakra! Czekaliśmy na pizze ponad 2h, dziecko w końcu nie doczekawszy się...
~Asia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Nie tak źle wątek zamknięty Nie wiem skąd aż tak złe oceny? Czas oczekiwania jest faktycznie długi, za...
~Lena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

czas oczekiwanie prawie 3 h!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Absolutnie odradzam: kosmiczna cena, opóźnienia, pomyłki i całkowity czas...
~emememem
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Totalna porazka! Surowe ciasto wątek zamknięty To, co zamowililismy ze znajomymi nie zycze nikomu. Otrzymalismy surowe...
~Karina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

PORAŻKA wątek zamknięty Wybralem sie ze znajomymi do tego lokalu i to co dostalem to jakies totalne...
~krzysztofrys
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Onijaj Telepizzę w Gdyni wątek zamknięty 24 kwietnia o godz. 14.14 telefonicznie zamówiłem dużą pizzę z szynką,...
~Ryszard
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Fatał wątek zamknięty Czekaliśmy na pizze 1 h i 15 min zamiast 30 min (bo jest piątek i mają 1...
~filipsko23
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

wywrócona pizza - brak przyjetej reklamacji wątek zamknięty Zamówiliśmy ze znajomymi pizze w promo 2+1 , realizacja wszystko pieknie...
~Ktosiowa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Beznadziejna obsługa i jeszcze gorsza pizza wątek zamknięty Tragedia. Nigdy nie byłem tak zniesmaczony jakikolwiek daniem. A tu tak...
~DM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Szkoda ze nie ma minusowych ocen wątek zamknięty długi czas oczekiwania , brzydki wygląd ,okrutny smak , pierwszy i ostatni...
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

Twardy papier.. wątek zamknięty Uważam, że nawet w głębokiej desperacji nie należy tu jeść. Kupiłam pierwszy...
~Lidia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

NIGDY WIĘCEJ! wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz zamówiłam pizze w tym lokalu. 1.Zamówienie przyjęte o...
~D.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry