Onyx Home

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdynia, Świętojańska 104A/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - ocena Chciałam polecić Pana Daniela Śmigiela. Miałam wiele na głowie, a przy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 września 2023

Alicja - ocena Onyx Home to biuro nieruchomości godne zaufania i polecania. Trafiłam tu na...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Iwona - opinia Skorzystałam z usług Agencji Nieruchomości onyx home, jest to rewelacja i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Hanna i Andrzej - opinia Gorąco polecam usługi biura onyx home! W trakcie sprzedaży naszego mieszkania...
~Hanna i Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 kwietnia 2023

Wioletta Kowalska - opinia Mieszkamy za granica ponad 30 lat wiec kiedy natrafila sie okazja zakupu...
~Wioletta Kowalska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Paulina - opinia Polecam, profesjonalne podejście do klienta i udany cały proces sprzedaży.
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 czerwca 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z powierzenia sprzedaży naszego mieszkania firmie...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Firma profesjonalna - szczerze polecam. Od pierwszego spotkania z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Krystian - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szybko znaleziony kupiec, rzetelna pomoc...
~Krystian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

Dominika H - opinia wątek zamknięty Zazwyczaj nie wystawiam opinii w internecie, ale tej firmie należą się...
~Dominika H
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry