Opel Konocar

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

Gdańsk, al. Grunwaldzka 303

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Benek - opinia wątek zamknięty Profesjonalne, szybko, chciałbym napisać Tanio.
~Benek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Usługi serwisowe wątek zamknięty Obsługa klienta jak i jakość wykonywanych prac poniżej oczekiwań. Pierwsza...
~AndrzejL
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Fajny salon z fajnymi ludźmi! wątek zamknięty Ładny salon z bardzo miłą i profesjonalną obsługą! Handlowiec bardzo pomocny,...
~Janek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Super serwis wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, super podejšcie do klienta, szybkie ustalenie...
~Henryk Wakulewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Wszytsko zgodnie z oczekiwaniami! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Przede wszytskim świetna obsługa i...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Vectra C 1,9 cdti wątek zamknięty Wizyta w Opel Konocar i znowu się nie zawiodłem. Trafna i szybka diagnoza,...
~manbike
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

oferta wątek zamknięty Profesjonalna obsługa uczciwe podejście do klienta fachowa pomoc polecam ten...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Dziadostwo wątek zamknięty Przyjechałam do tego salonu, aby dokonać zakupu auta, zaparkowałan na przeciw...
~niezadowolona klientka
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Najlepszy serwis z trójmiejskich ASO jakie poznałem wątek zamknięty Znakomity ASO. Jestem już klientem różnych ASO w Trójmieście ale tak...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

super serwis wątek zamknięty Byłem w konocar już trzeci raz. Zawsze wydawało mi się, że usługi w ASO są...
~manbike
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

serwis - tragiczny wątek zamknięty Ostrzegam wszystkich. Tak jak ktoś wcześniej powiedział buta, amatorka i...
~kient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

opel Vectra wątek zamknięty Serwis polecam ogromnie! Szybka i bardzo profesjonalna obsługa. Do czynienia...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

NAJLEPSZY SERWIS W TRÓJMIEŚCIE! wątek zamknięty Świetni fachowcy.U Hallera chcieli mnie skasować 1200 zł a tu zapłaciłam 148...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Najgorsze co mnie spotkało to ten serwis wątek zamknięty Hamstwo i buta, a przy tym totalny brak fachowosci, ceny z kosmosu ale na...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Oddałem auto po kolizji do konocar na kobieli 4 i gorzko tego żałuję. Naprawa...
~Maciej Pieniak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Mieszane uczucia wątek zamknięty Korzystałem z ich usług dwukrotnie i raz było wszystko dobrze, a drugim razem...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Przestrzegam przed korzystaniem z tego "serwisu". Zanim zostawi się samochód,...
~mmcx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

salon wątek zamknięty fajni handlowcy :)
~R
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

przemiła obsługa w Salonie wątek zamknięty Nie kryje, że przed zakupem samochodu Opel Insignia objechałem pozostałe...
~JD
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

Super wątek zamknięty Witam. Kupiłam w firmie Konocar Opla Corsę. Na początku chyba zjeździłam pół...
~Jadwiga K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

31

wątków

do góry