Widok

Operacja nosa

Czy ktoś może polecić lekarza plastyka
Do operacji nosa z trojmiasta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie mam pojęcia, nigdy się tym specjalnie nie interesowałam. A po co ci to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety w trojmiescie brzydko operuja nosy ja robilam u grobelnej i szukam innego kto poprawi mi tak spartaczony karykaturalny nos.kondej droga -poprostu cene z kosmosu podala,jankau tez do d*py.nic tylko skupin lub warszawa,szczecin tu partacza szkoda pieniedzy i urody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie po to by powiększyć sobie piersi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w Warszawie w klinice Osucha operowałam ale tylko czubek nosa, czasem wystarczy a bardzo ładny efekt po operacji. I nie taka inwazyjna, bo bez ingerencji w kość, chrząstki lepiej i szybciej sie goją,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym? Moja kuzynka robiła sobie taki zabieg w CareMedica w Gdyni, bardzo delikatnie skorygowali jej nos. super to wyglada a nie musiała się męczyć z operacjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłem nos w Anglii. Niestety nie mogę polecić. Mama chce mieć operację podnoszenia piersi. Poszukuje również dobrej kliniki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

Pozbyć się bólu kręgosłupa, stawów itd. (40 odpowiedzi)

Piszę, bo natrafiłam zupełnie przypadkiem na coś co likwiduje lub redukuje każdy ból. Bez...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

do góry