Widok

Opieka Medyczna

Chełm Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny.
Od jakiegoś czasu mieszkam w Gdańsku na Chełmie i właśnie zaczynam przenosić swoją opiekę medyczną z Gdyni do Gdańska. Aktualnie interesuje mnie dobry konkretny ginekolog, lekarz ogólny i pediatra. Mieszkam blisko przychodni nowy chełm więc jeśli możecie polecić mi kogoś odpowiedniego z tych trzech branży lekarskich to byłabym wdzięczna bo nazwiska wypisane na tablicy nic mi nie mówią. Z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj ,ja chodzę do Dr Malinowskiej w przychodni Nowy Chełm z dzieciakami i nie narzekam zawsze trafnie postawi diagnozę i przede wszystkim nie pakuje w dzieci antybiotyków ,co do ginekologa nie pomogę bo chodzę gdzie indziej ,ogólnych lekarzy też nie znam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć.

Ja mogę Ci polecić pakiety medyczne: http://Opieka-Medyczna.KEPO.PL

Mają ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce, więc zawsze
znajdziesz kompetentnego lekarza w każdej specjalności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzieki za odpowiedzi ale bardziej chodzi mi o opieke z nfz wkoncu płace na to żeby mieć lekarzy. A w gdańsku mieszkam na Chełmie od niedawna i dla tego nie znam przychodni w poblizu ani ich lekarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ginekolog - dr Maciej Szemryk (prowadził moją ciążę, bardzo fajny jako lekarz i jako człowiek)

pediatra - dr Anna Malinowska

ogólnego nie polecę, bo szału nie ma :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za kierunek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam ginekologii na Chełmie, straszne kolejki, mimo umówienia na godzinę, dodatkowo lekarz chciał na mnie wymusić płatną cytologię..

polecam Dr Salwacha. przyjmuje w przychodni na Kartuskiej i na Jasieniu. niedaleko, bez kolejek, można przyjść z partyzanta i tez przyjmie. Bardzo miły rzeczowy lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki to aders dokladnie i nazwa przychodni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko NIE SALWACH ! Poczytaj jak chcesz inne opinie o nim ale ogólnie jest beznadziejny, no chyba że tylko po receptę chodzisz, bo szybkie terminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej wolałabym dobrego lekarza a nie znam kompletnie gdańska ani żadnych przychodni i lekarzy w nich pracujacych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salwacha w takim razie omijaj szerokim łukiem :) ja polecam dr. Wiesława Kijuć z Gdansk Południe na Ujeścisku, ogólnie polecam całą przychodnie mają bardzo dużo różnych specjalistów, dobrze wyposażone gabinety. Ginekolog robi wszystkie badania usg, cytologię itp wszystko zrobił na pierwszej mojej wizycie ogólne wrażenie że taki normalny jest i sympatyczny (byłam tam 3x bo zmieniałam lekarza). Mam tam też pediatrę, byłam z synkiem u okulisty, chodziliśmy do neurologa. Dentysta też jest świetny, ale byłam dawno bo teraz prywatnie mam wspaniałą, więc nie wiem czy się nie zmieniło. Masz blisko z Chełmu więc możesz jechać zobaczyć lub poszukaj więcej info i opini na necie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdze ginekologa a który pediatra dobry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Salwach nie skierowal mnie na badanie hormonu tarczycy (TSH), przez cala ciaze mialam niekompensowana niedoczynnosc tarczycy i tego nie wiedzialam. Teraz moje dziecko od urodzenia bierze hormon poniewaz tez ma problemy z tarczyca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z Chełmu wolę podjechać do przychodni na Przymorze na Jagiellońska do pana Andrzeja Zinkiewicza,jest bardzo oblegany więc o czymś to świadczy,bdb prowadził ciążę.Jak chcesz od ręki np.prywatnie to na Witosa 25 w bloku jest fajna babeczka,profesjonalnie wyposażony gabinet,dobre podejście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie nie polecam tej przychodni. Jak chcesz dobrą opiekę medyczną z dostępnymi terminami, załatw sobie prywatną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziło tylko o lekarza nie o przychodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

do góry