Widok

Opinia na temat strony www

Cześć,
Mam do was wielką prośbę na temat mojej strony internetowej.
Jakiś czas temu wpadłem na pomysł zrobienia strony z promocyjnymi gazetkami aby nie trzeba było ich szukać po całym internecie. I tu jest moja prośba. Czy możecie przekazać mi swoją opinie na temat tej strony.
Pozdrawiam
Maciej

http://www.gazetkapromocyjna.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś niebieski pasek przewija się przez stronę. Chyba powinien być na dole strony, bo obecnie jest na tekście. Kwestia przesunięcia go na sam dół.

A ta dziura u góry jest przygotowana na baner reklamowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz jest ok ,więc chyba poprawione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I może inna czcionka? Ta użyta na stronie jest taka jakaś brzydka..
Strona główna - Akapity zaczynaj z dużych liter, bo nie wszędzie tak jest.

..i co mnie lekko odrzuca - ten "napaćkany" tekst na głównej...strasznie ciężko się go czyta. Może inna czcionka? Inny rozmiar?

I ogólnie śmieszne błędy, na przykład strona Biedronki, pierwsza lepsza, to co się rzuca w oczy:
- konsorcjum Jerónimo Martins - konsorcjum? JerÓnimo?;
- Owad....wybacz, ale na pewno znajdzie się inne określenie! ;)
- "Biedronka ma szerzej otwarte skrzydełka, otrzymała czerwony nosek i szerszy uśmiech." - nie wiem jak reszta, ale to akurat jest ZERŻNIĘTE z Wikipedii...większość pewnie też. Chcesz czerpać z tego korzyści i wklejasz opisy z innych stron? A beee! To plagiat..
- inna sprawa - co konsumenta interesuje, kto/co/jak w Biedronce się działo? A jak już muszą być to koniecznie tekst powinien być unikalny.

Reszty sprawdzać nie będę, nikt z nas nie działa na zasadzie organizacji charytatywnej, sam wiesz ;)

Pozdrawiam.

A...i jeszcze jedno - górny pasek niebieski. Wygląda na to, że jest jakby "pod spodem" innej treści. Inne elementy nakładają się na niego, co widać dobrze po przewinięciu strony niżej.

Przeglądarka - chrome.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK. Dzięki za konstruktywną opinie.
A co myślicie o kolorystyce i intuicyjności strony?
Albo co wam na niej brakuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
151 Errors, 6 warning(s) Markup Validation Service

trochę się nazbierało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadal górny niebieski pasek potrafi być zasłonięty jakimś elementem na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brakuje kolorów, to pierwsze żuciło się w oczy i ta biała plama ugury czy coś tam ciekawego będzie wstawione , poza tym stronka dobry pomysł, , jakiś beżowy akrylowy kolor albo inny delikatny w tle, ale zapytaj sie kogos od marketingu , taki kolor aby zachęcał i nie męczył oczu. ten biały jest w sumie ok, wiec od ciebie zależy, a planujesz tą stronkę rozwijać i współpracować finansowo z tymi marketami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałem wczoraj o takiej stronie jadąc 127. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetna strona internetowa. Zapraszam do agencji, tworzenie stron www Bydgoszcz https://it-studio.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie za dużo reklam, za mało treści - zbyt mała powierzchnia przeznaczona na same gazetki.
Zanim zaczniesz zarabiać - pokaż, że warto wchodzić na tą stronę internetową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

Miejsce do nauki (3 odpowiedzi)

Siemanko, od niedawana mieszkam na Kowalach. Szukam miejsca gdzie mógłbym rozsiąść się z laptopem...

Szukacie rzetelnego serwisu informacyjnego? (3 odpowiedzi)

Popularny i rzetelny serwis informacyjny jako jeden z nielicznych portali w Polsce informuje na...

do góry