Uczęszczam do tej szkoły już rok. Dwie rzeczy, mogące zniechęcić to to, że na korytarzach trzeba się przeciskać przez tłumy, zwłaszcza na początku przerwy. No i spora część uczniów zachowuje się jak małpy... Nauczyciele są mili, jeżeli ma się problem - pomogą. Fakt, że potrafią krzyczeć i nazywać idiotami, ale to przez nasze zachowanie. ;P Koła zainteresowań... Są, trzeba się tylko zainteresować, trochę własnej inicjatywy... Nauczyciele uczą dobrze, trzeba tylko słuchać i w razie czego pytać, zamiast np. malować paznokcie na lekcji (dwa razy widziałam jak dziewczyny postawiły podręczniki i myślały, że nikt nie widzi... a smród lakieru na całą klasę się rozniósł xD), czy tworzyć swego rodzaju Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo - na każdej przerwie dyżuruje ok. 5-ciu nauczycieli, w razie czego są zawsze blisko. Oprócz tego są kamery. Nauczyciele chodzą do łazienek sprawdzać, czy wszystko jest ok, ale i tak pali się papierosy, albo same zapałki dla szpanu... Jeżeli jest jakiś problem, można udać się do pedagoga, który pomoże go rozwiązać i posłuży dobrą radą.
Ogólnie, nie żałuję, że nie dostałam się do Gim. nr 1 i musiałam iść do 2. Cieszę się wręcz. :)