Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam wątek zamknięty Witam!zdecydowanie nie polecam tego gimnazjum.Pani dyrektor wprowadza złą...
~Teresa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Uczniowie - więźnowie wątek zamknięty W tej szkole uczniowie traktowani są jak więźniowie.Mimo iż szkoła posiada...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Bardzo dobra szkoła - wysoki poziom i miła atmosfera wątek zamknięty Mój syn uczęszcza do tej szkoły i co najważniejsze on i my jesteśmy...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

mała dwójka wątek zamknięty tylko mała dwójka moje dzieci kończyły a jedno teraz kończy mała dwójkę...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

Nie polecam. wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły, ponieważ tam mam bardzo blisko i moja siostra także tam...
~Magda
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

POLECAM wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

POLECAM MAŁĄ DWÓJKĘ wątek zamknięty Szkoła super, nauczyciele rewelacja, moje dziecko jest w drugiej klasie mam...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Nie polecam. wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do tej szkoły. Nauczyciele to żart. Pani od chemii mówi...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Polecam wątek zamknięty W tym roku koncze dwojke i moge powiedziec, ze jezyk angielski, matematyka,...
~Uczen
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Co ja będę długo mówiła, ta szkoła ma bardzo dobry poziom nauczania,...
~Wika.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

UWAGA ! wątek zamknięty Właśnie kończę tą szkołę. Te wszystkie opinie na temat tej szkoły są zmyślane...
~uczeń
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2013

mała dwójka wątek zamknięty Ja powiem tak może szkoła jest przyjazna , super się w niej odnajduję i mam...
~prawdomówna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Kocham tą szkołę. wątek zamknięty Sama wybrałam tą szkołę 2 lata temu,mimo iż rodzice proponowali mi gimn. 1 i...
~Wed
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Może być. wątek zamknięty No cóż.. Co mogę powiedzieć na temat dwójki? Szkoła jest troszeczkę chora. Po...
~Anonim.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

arek - opinia wątek zamknięty Chodziłem do tej szkoły 10 lat. Kiedyś jak chodziłem była spox teraz nie...
~arek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

maciek sp.17 - opinia wątek zamknięty jaką trzeba mieć średnią aby dostać się do tego gimnazjum??????? proszę o...
~maciek sp.17
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Czy ja wiem. wątek zamknięty Poszłam do tej szkoły mając nadzieję , że będzie to dobra szkoła. Niestety...
~Ta inna.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Opinia. wątek zamknięty Uczęszczam do tej szkoły już rok. Dwie rzeczy, mogące zniechęcić to to, że na...
~Kinga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Absolwentka 2010 wątek zamknięty Chodziłam do tej szkoły 9 lat. Do podstawówki 6 lat i do gimnazjum 3 lata....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

nie, nie, nie wątek zamknięty Nie fundujcie tego swoim dzieciom. Szkoła jest wrecz patologiczna,...
~Niezadowolona
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

27

wątków

do góry