Ja powiem tak może szkoła jest przyjazna , super się w niej odnajduję i mam duzo znajomych co jest plusem w pewnym rodzaju gdyz szkoła jest mała i wszyscy sie znaja choc nie zawsze bo jak zrobisz cos głupiego to wszyscy o tym wiedzą haha . No więc tak co do nauczycieli to jedyni nauczyciele którzy jeszcze porządnie ucza , słuchają uczniów i nie dają sobie zajść za skórę to p.Jank , p.Trębicka i to chyba wszyscy .Powiem tak nikt nie lubi pani od franca przeraża od jej klasy słyszałam że nic im nie przekazuje żadnych widomości dotyczacych spraw organizacyjnych itp. Pan od polskiego to jakiś żarta hahhaha siedzi i gada o jakis gównach strzela takimi sucharami ze wszyscy udają że ich to bawi siedzimy na lekcji i piszemy nic nie wynosząc z tych lekcji ogólnikowo , przychodząc do tej szkoły kochałam polski ale teraz sam kochany nauczyciel mnie zniechęcił do zycia , kazdy dzien w szkole zmeka czekam na polski aby wkoncu sie skończył . w sumie powiem tak to prawda że szkolę tworza ludzie bo gdyby nie oni bylo by tu tulko 2 fajnych nauczycieli i reszta jakieś stare flaczki ze sie tak wyraze.Nie ogrzewana szkoła jak juz to chyba w weekend nie polecam .