Wszystko co piszą o firmie to prawda od początku do końca.Nie znam dostatecznie wdzięcznych słów by podziękować za pomoc w mojej sprawie.Zniknął dług w wysokości ponad 110 tys.Tylko ktoś kto ma dług może zrozumieć o czym mówię i wie, że trudno jest wyrazić wdzięczność za powrót spokoju i uśmiechu w życiu osobistym.Absolutnie perfekcyjna znajomość procedur i tematu, międzynarodowe kontakty, profesjonalna ocena sytuacji, szczegółowa i zrozumiała instrukcja postępowania,spokój i pewność, że na każdym etapie postępowania ma się w Panach oparcie jest bezcenne.Na poparcie moich słów mogę tylko powiedzieć, że czytając uzasadnienie do sprzeciwu od nakazu zapłaty (17 stron) wiedziałem jak bardzo trzeba się było zaangażować w sprawę żeby operować najdrobniejszymi szczegółami. Myślę, że słowo "polecam" to zdecydowanie za mało. Państwa kancelaria powinna być obowiązkowa dla każdego kto ma problemy finansowe. Panowie jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję, jesteście cudotwórcami, choć w cuda nie wierzę. Polecam gorąco każdemu bo na prawdę warto powierzyć swój los w tym zakresie i zaufać absolutnym profesjonalistom, którymi Panowie jesteście. Wielkie dzięki Panowie, czapki z głów, należy się Wam.