Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wartor sprawdzić i wrócić!! wątek zamknięty Witam Wszystkim zaglądającym na tą stronę szczerze polecam korzystanie z...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Recepcjonistka pracuje chyba z przymusu... wątek zamknięty Ani razu się nie uśmiechnęła, znudzona i nie przyjemna od mojego wejścia aż...
~Sylvia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Dobra szkola wątek zamknięty Szkoła ma dobry poziom nauczania.Nauczyciele bardzo życzliwi,niektorzy wręcz...
~Sylana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

pizza nie do jedzenia! wątek zamknięty Gorszą pizze to jadłem chyba tylko w pseudo pizzo-barze ankerze w Gdynii. Jak...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

co się stało z tą RESTAURACJA? wątek zamknięty jedna z wcześniejszych opinii napisałam ja sama i byla to opinia rewelacyjna,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

UWAGA NA SZPITAL PCK W REDŁOWIE wątek zamknięty czesc.PISZE NA TEMAT TEGO SZPITALA BO OBIECAŁAM SOBIE ZE JAK TYLKO Z TAMTAD...
mamajasia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

hmm... wątek zamknięty Według mnie szkoła ta jest na bardzo wysokim poziomie. Zwłaszcza jeżeli...
~Anonimka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

GORĄCO POLECAM - NAPRAWDĘ WARTO !!!!!!!!! wątek zamknięty Uczęszczałam do Pana Rafała R. na kurs uzupełniający. Korzystałam z ofert...
~Karola:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

pizza pyszna, ale wątek zamknięty Sama pizza była podana dosyć szybko, bardzo smaczna. Ale podano nam też...
~paola
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

Bardzo fajna księgarnia . wątek zamknięty Kilka krotnie kupowałam tam książki i jestem bardzo zadowolona . Bardzo...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

POLECAM! wątek zamknięty bardzo polecam tę wypożyczalnię - zostaly nam dostarczone b. porzadne rowery,...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

To był dobry wybór!:) wątek zamknięty Trafiłam do Neodietetyki trochę przez przypadek - chciałam porozmawiać o...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Do premiera łatwiej sie dodzwonić! wątek zamknięty Straciłem pół dnia próbując dodzwonić się do BOK w Gdańsku. Nie odbiera nikt...
~Robert
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

REWELACJA! wątek zamknięty Pan Adrian jest przesympatycznym profesjonalistą z ogromnym poczuciem humoru....
~magda c.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty W tej szkole wykupiłam tzw. dodatki. Moim instruktorem był pan Radosław....
~Już kierowca
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Zdecydowanie tak wątek zamknięty W tej szkole wykupiłam tzw. dodatki, nie odbyłam całego kursu. Teraz tego...
~Szczęśliwa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

POLECAM!!!!!!! wątek zamknięty Moja poniższa opinia dotyczyła oczywiście instruktora - Tomka.P.- włosy blond...
~EWELINA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Super! wątek zamknięty Świetny sklep, naprawdę ładny wystrój, miła obsługa. Pyszne wina gruzińskie....
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Absolwentka wątek zamknięty Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach z profesjonalistami w dziedzinie...
~Alina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

shogel - opinia wątek zamknięty Na prawdę pozytywne zaskoczenie. Klimat rewelacja. Tory szkoda, że sznurkowe,...
~shogel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376138

postów

290200

wątków

do góry