Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Autoalarm wątek zamknięty Miałem problem z odpaleniem samochodu Seat Leon. Przyjechali zobaczyli i...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

mel B - opinia wątek zamknięty Stanowczo za drogo!!!!!! Za chciwi!
~mel B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Dobre miejsce wątek zamknięty Miejsce bardzo fajne , ceny w porównaniu do innych gabinetów gdzie byłem też...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

dobry fachowiec za rozsądną cenę wątek zamknięty Pana notariusza Kapkowskiego mogę szczerze polecić wszystkim jego przyszłym...
~Tomasz S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Profesjonalizm wątek zamknięty za niewygórowaną cenę tak naprawdę. Jeden z synów chodzi do Gimnazjum...
~Adrian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Rewelacja wątek zamknięty Ostatki postanowiłyśmy spędzić z koleżanką w jakiejś dobrej restauracji....
~K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Taniocha! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam innym, szczególnie przy takich cenach jakie teraz...
~smakoszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Poleca, super! wątek zamknięty Super sprawa z odchudzaniem się u dietetyka. Wszystkim serdecznie polecam,...
~Justa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Pani Marzenka Cabańska Dziekan wątek zamknięty Witam serdecznie, ja rowniez jestem klientka Pani Marzenki Cabańskiej Dziekan...
~Wierna klientka MARIOLA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Serwis komputera wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, szybka naprawa i miły kontakt. Oprócz tego szeroka...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Bardzo fajny żłobek wątek zamknięty Teraz od 2 lat do żlobka uczęszcza mój drugi synek. Jestem bardzo zadowolona....
~Mama Szymona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Walczę z nadwagą od dłuższego czasu, ostatecznie postanowiłam skorzystać z...
~Mag78
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Generalnie, zdecydowanie polecam!:) to mój czwarty wyjazd z Trampem, a nie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

TRAGEDIA wątek zamknięty Umówiony termin nie wypalił 3 razy. Mają być jutro... Dzisiaj godzina 14:00...
~dArek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

... wątek zamknięty Korporacja reklamuje sie podajac cene 2 zl/km. Na rachunku juz widnieje...
~bk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Bylo mega bosko!! wątek zamknięty Jak zwykle doskonala muza, mega mila obsługa, w miare przystepne ceny - tylko...
~ulubiony
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

jEDEN Z LEPSZYCH URZĘDÓW W POLSCE wątek zamknięty Jeden z porządnych urzędów miła obsługa i pomoc oczywiście w granicach prawa...
~madin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Super pomysł! wątek zamknięty Pizza zamówiona, po 30 minutach była już na stole: ) Ceny rewelacyjne. Jednak...
~Dawid
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Rewelacja wątek zamknięty Jeżeli ktokolwiek boi się bólu, ma przykre doświadczenia odnośnie leczenia...
~Artur Sz.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Zdecydowanie nie polecam! wątek zamknięty Była to moja pierwsza i zdecydowanie ostatnia wizyta. Poimo miłej obsługi i...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376159

postów

290223

wątków

do góry