Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Remont łazienki wątek zamknięty Pan Krzysztof wykonał remont łazienki ze stanu deweloperskiego. Jestem bardzo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

JUSTYNA - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm,miła obsługa-SERDECZNIE POLECAM !! Zostanę STAŁĄ KLIENTKĄ :))...
~JUSTYNA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

przykro mi .... wątek zamknięty niestety bardzo slaby poziom,wiekszosc nauczycieli to amatorzy ktorzy byli na...
~Pinia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Siwy - opinia wątek zamknięty bardzo przyjemny personel, solidnie ,niedrogo ,naprawdę polecam
~Siwy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Super! wątek zamknięty Uwielbiam makaron pod każdą postacią, dzięki temu miejscu mogę go zjeść tanio...
~A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Monika - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam!!! Pani Agata emanuje spokojem, podczas zabiegów można się...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Firma solidna i godna polecenia wątek zamknięty Zakupiłem kasę w firmie Bimit i jestem bardzo zadowolony z urządzenia jak i...
~Irek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Z czystym sumieniem POLECAM wszystkim wątek zamknięty Córka (15 lat), z powodu bólu w kolanie, od dwóch lat wędrowała po...
~Ania i Ala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Organizacja do bani. wątek zamknięty Niestety, ale jestem zmuszona wystawić ocenę negatywną. Przyjechałam do Hali...
~Jagiszon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Pozytywne zaskoczenie !! wątek zamknięty Wykupiłam "groupona" na fryzjerstwo i przyznam, że szłam z nastawieniem, że...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

okap wątek zamknięty W sobotę oddałam do serwisu okap marki (nie będę tutaj robiła reklamy jakiej...
~Basia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Świetny specjalista wątek zamknięty Pan mnie przestraszonemu nie mającego zielonego pojęcia o sprawie cierpliwie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

WSAiB "Rules-:)" wątek zamknięty Polecam, polecam, polecam.... Indywidualne podejście do studenta, pomoc na...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

oszukany klient wątek zamknięty witam wzmacniacz stereo oddalem do naprawy 10 01 2012 do tej pory tj 20 02...
~dzidek142@wp.pl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Wszystko ok wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna ,zadowalajaca ilosc skladnikow, obsluga bardzo...
~Kasik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

super! wątek zamknięty Agnieszka robi piekne zdjecia, ma wiele pomslow na pozy i ustawienia, potrafi...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

kawa w normie ale obsługa ...? wątek zamknięty Kawa jak to kawa w "sieciówce", normalna. Ale zawiodłam sie na obsłudze - nie...
~isa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Wszystko w porzadku wątek zamknięty Polecam tę firmę. Zamówiliśmy meble dość wymyślne i skomplikowane, pan...
~Aldona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Super Impreza Ostatkowa wątek zamknięty Wybraliśmy się z przyjaciółmi na ostatki. Już na wejściu zaopiekowała się...
~Zadowolona 40
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Zakład nastawiony typowo na wyciąganie pieniędzy od klientów. Brak...
~Frodo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376159

postów

290223

wątków

do góry