Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM SERDECZNIE !!! :) wątek zamknięty Zawsze wychodze zadowolona z gabinetu Pani Asi :) HENNA brwi- po prostu...
~Justyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Super wątek zamknięty Super sklep. Jestem strasznie zadowolony w dniu dzisiejszym zakupiłem laptopa...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Polecam :) wątek zamknięty korzystałam z oferty z Groupona w tym salonie i jestem bardzo zadowolona....
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Le Sens bardzo przyjemne miejsce wątek zamknięty Zawitałam tam dziś po raz pierwszy i pewnie nie ostatni. Ciekawym pomysłem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

soltau - opinia wątek zamknięty Kupa tam zawsze byla - kupa nadal jest i generalnie bedzie.....zreszta i tak...
~soltau
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

SEZON REWELACYJNY W PORÓWNANIU Z UBIEGŁYMI LATAMI wątek zamknięty W końcu jest ktoś kto wpuszcza na lodowisko. Przemiła obsługa. Państwo...
~Kasia
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2010

Super! wątek zamknięty Polecam tę uczelnię ze względu na: ciekawie prowadzone zajęcia, życzliwość...
~Angel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Zgadzam się z innymi opiniami w 100%. Interesujące wykłady, wesoła...
~Adrian
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Plecam! wątek zamknięty Szkoła jazdy GDprawko to bardzo dobry wybór. Dzieki pani Adzie czekam już na...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Polecam Elkę - zdałam za pierwszym razem!!! wątek zamknięty 6 lat temu zrobiłam kurs w Elka School, ale nie podeszłam do egzaminu, tak...
~Ania B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Rejestracja internetowa wątek zamknięty Dziwne zwyczaje. Jednego dnia jest możliwość rejestracji do kardiologa na...
~Edward Szymański
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Było super! wątek zamknięty Bardzo polecam. Szybki kurs, który zawierał wszystko, co konieczne. Bardzo...
~Filip
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Katastrofa wątek zamknięty Pojechałam z chorym, kaszlącym dzieckiem na nocny dyżur w Niedzielę. Niemiła...
~Katarzyna
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Marek Kotowicz - Super instruktor wątek zamknięty Witam wszystkich, w 2010 roku zdałam prawko dzięki pomocy mojemu...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Rewelacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usługi. Fryzjer który mnie ścinał po mimo młodego...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Katalog ofertowy wątek zamknięty Prosty, nowoczesny i elegancko wydrukowany. Wszystko w terminie i z pomysłem!...
~M.I.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

profesjonalista! wątek zamknięty szczerze polecam, terminowy, rzetelny Pan, zdziałał cuda z komputerem i do...
~venus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

najlepszy Stomatolog ! wątek zamknięty Szczerze polecam! Super obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta. No i...
~lj
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Wg mnie pelen wypas wątek zamknięty Bylem pierwszy raz i napewno wroce.Pyszne jedzenie za male pieniazki i b.mila...
~bro
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Konsternacja, szelmostwo, fiasko a niby firma ekspresowa!!! wątek zamknięty Brak słów po prostu na tą firmę!!! Dodzwonić się do Oddziału w Gdańsku...
~Grażyna
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376431

postów

290465

wątków

do góry